Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAVAZH KIKA Kërkon të punësojë Lavazhier

(PUNETOR LAVAZHI). ME EKSPERIENCE PUNE. TE DIJE TE NGASI MAKINEN. PAGA 40% E LARJES SE MAKINES, Adresa: Prane TV Klan, brena ish fabrikes se vjeter te Porcelanit

Botuar më 26/08/2019

Lavazh Tapetash, tapiceri makinash, divane, etj. Kërkon të punësojë Punetor

Te kete eksperience pune per: Larje tapetash, tapiceri makinash, divane, pastim neper shtepia, Adresa: Zona Don Bosko, rr. "Albanopoli".

Botuar më 25/08/2019

KOMPANIA SAM Kërkon të punësojë Asistente

Per menaxhim dokumentacionesh. Kandidati/tja kerkohet:te jete me arsim te larte(nuk ka rendesi dega).-Te zoteroje programet word e excel. -Te njohe ne nivel te pranueshem gjuhen Angleze. Te interesuarit mund te dergojne Cv ne adresen e emailit, ose te kontaktojne ne numrin e telefonit, ose te paraqiten prane ambjenteve te kompanise ne Kashar, prane Top Chanel.Kompania ka ne dispozion furgon per transportin e punonjeseve, qe banojne larg ambjenteve te kompanise

Botuar më 25/08/2019

Kompania HL Group BMW Albania Kërkon të punësojë Shites

Me eksperience per pjese kembimi, te njohe markat bmw, benz, audi, te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 22/08/2019

Kompania HL Group BMW Albania Kërkon të punësojë Punonjes sigurie

/ (Roje) Security. Me eksperience pune, Tiranë, te interesuarit te na kontaktojne ne nr e tel ose te dergojne cv ne adresen duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikojne

Botuar më 22/08/2019

Gjikuria Construction Co Kërkon të punësojë Inxhinier elektrik

Per ne Dhermi. Te kete perfunduar studimet e larta ne degen perkatese. Eksperienca te meparshme perben avantazh. Etike ne sjellje dhe aftesi shume te mira komunikimi. Te kete ambicje dhe te jete i afte te perballoje ngarkesen ne pune. Te jete fleksibel me oraret. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Vlorë, Adresa: Dhermi

Botuar më 20/08/2019

VINI DURAL Kërkon të punësojë Punetor

KERKOHET PUNETOR PER DURALUMIN Me ose pa eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. "Dritan Hoxha", Laprake

Botuar më 19/08/2019

FONDACION FEMIJESH Kërkon të punësojë Punonjese

(per fondacionin) TE JETE E KOMUNIKUESHME, Tiranë

Botuar më 19/08/2019