Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALB GUARDIA SH.P.K Kërkon të punësojë Punonjes

Mosha deri ne 45 vjeç. Preferohen ish Ushtarak. Te jene te paisur me patente makine ...

Botuar me 20/09/2018

KOPESHTI ALTEO Kërkon të punësojë Edukatore

PER ÇERDHE TE KETE PERFUNDUAR ARSIMIN E LARTE PER PARASHKOLLOR OSE INFERMIERI, Adresa: NE QENDER TE KAMZES

Botuar me 21/09/2018

KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë Edukatore

TE PROFILIT CIKLI I ULET, Tiranë, Adresa: Laprake

Botuar me 21/09/2018

KERKOHET Punetor lavazhi

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Ali Demi", prane Poligrafikut, perballe Hotel Dervi

Botuar me 21/09/2018

ALB GUARDIA SH.P.K Kërkon të punësojë Punonjes

Mosha deri ne 45 vjeç. Preferohen ish Ushtarak. Te jene te paisur me patente makine klasi B, Adresa: Tirane

Botuar me 20/09/2018

LAVAZH KIKA Kërkon të punësojë Lavazhier

(PUNETOR LAVAZHI). ME EKSPERIENCE PUNE. TE DIJE TE NGASI MAKINEN. PAGA 40% E LARJES SE MAKINES, Adresa: Prane TV Klan, brena ish fabrikes se vjeter te Porcelanit

Botuar me 19/09/2018

ILIRIA 02 Kërkon të punësojë Roje

Kerkojme roje me CERTIFIKATE SHERBIMI. Preferohet mosha 30 deri ne 50 vjec, paga e kenaqshme. Te interesuarit te telefonojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar me 18/09/2018

Kerkohet Specialist

GIPSI SI DHE PER OPATINIM LYERJE me eksperience pune te jete i komunikueshem dhe sistematik ne pune puna me afat te gjate

Botuar me 16/09/2018

Lavazh Kërkon të punësojë Punetor lavazhi

Mosha mbi 18 vjeç, Adresa: Rr. “Barrikadave”, perballe shkolles 9-vjeçare "Lidhja Prizrenit"

Botuar me 14/09/2018

BBS Security Kërkon të punësojë Punonjes

SHPSF. Te jete i certifikuar nga policia e shtetit. Preferohet nen 40 vjec. Paga e kenaqshme, sipas ligjit, Adresa: tek ish shkolla e Partise, Tirane

Botuar me 13/09/2018

Kerkohet Menaxhere

Dhe shitese libri vetem te njohe autorin. Te jete inteligjente dhe te deshiroje letersine. Te kete mbaruar shkollen e mesme ose te larte. 2 muaj fillim pune sfid, me pas nje normalitet i admirueshem. Takimi tek parku rinia (aty ku shkruhet Tirana).

Botuar me 13/09/2018