Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET Punetor lavazhi

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Ali Demi", prane Poligrafikut, perballe Hotel Dervi

Botuar më 11/12/2018

FLORAL FANTASY - dyqan lulesh ne Bllok Kërkon të punësojë Shitese

Me ose pa eksperience pune. Mosha 18- 25 vjec.Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, ne hyrje te bllokut

Botuar më 11/12/2018

Shoqeria AGS shpk me aktivitet Sherbimi i ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca, etj. Kërkon të punësojë Magaziniere

Per Fabrike Prodhimi ne Sukth, Durres. - Te kete perfunduar arsimin e larte ne Fakultetin e Ekonomise ose e mesme Ekonomike. - Te kete eksperience pune jo me pak se 2 vite. - Ofrohen kushte te mira pune dhe korrektesi ne pagesa. Transporti ofrohet nga kompania per personat nga Tirana. Dergoni Cv ne Email: info@ags.al, Adresa: Rr. “Beqir Luga”, p. 3, shk 1/1, afer Pazarit te Ri

Botuar më 11/12/2018

Shoqeria AGS shpk me aktivitet Sherbimi i ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca, etj. Kërkon të punësojë Ekonomiste

Ne Fabrike Prodhim, Sukth, Durres. - Te kete perfunduar arsimin e larte ne Fakultetin e Ekonomise. - Te kete eksperience pune jo me pak se 2-3 vjet ne kete fushe. - Te kete njohuri të mira të programeve financiare (Alpha business , Alpha Web). - Ofrohen kushte te mira pune dhe korrektesi ne pagesa. - Transporti ofrohet nga kompania per personat nga Tirana. Dergoni Cv ne Email: info@ags.al, Adresa: Rr. “Beqir Luga”, p. 3, shk 1/1, afer Pazarit te Ri

Botuar më 11/12/2018

Kerkohet Lavazhier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme

Botuar më 10/12/2018

LAVAZH KIKA Kërkon të punësojë Lavazhier

(PUNETOR LAVAZHI). ME EKSPERIENCE PUNE. TE DIJE TE NGASI MAKINEN. PAGA 40% E LARJES SE MAKINES, Adresa: Prane TV Klan, brena ish fabrikes se vjeter te Porcelanit

Botuar më 08/12/2018

FIRMA INTESA-CERAMICA Kërkon të punësojë Punetor magazine

Per ngarkim shkarkim. Te jete i paisur me patente. Mosha 20-40 vjeç, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 07/12/2018

FIRMA INTESA-CERAMICA Kërkon të punësojë Shitese

Me ekperience pune ne shitjen e hidrosanitareve. Mosha 20-40 vjeç. Kushte te mira pune, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 07/12/2018

KOMPANIA SEC 4 INTERNACIONAL Kërkon të punësojë Punonjes sherbimi

Teknik per sisteme alarmi, Mosha 25-40 vjec. Te jete i pajisur me license. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Zyrave te Sigal

Botuar më 07/12/2018

BUTIK MARKELA STORE Kërkon të punësojë Shitese

Te jete pa angazhime. Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme +siguracione + bonuse. Te interesuarat te kontaktojne ne viber ne nr: 00306947922220, Tiranë, Adresa: Bllok, prane pallateve Agimi

Botuar më 06/12/2018