Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAVAZH KIKA Kërkon të punësojë Lavazhier

(PUNETOR LAVAZHI). ME EKSPERIENCE PUNE. TE DIJE TE NGASI MAKINEN. PAGA 40% E LARJES SE MAKINES, Adresa: Prane TV Klan, brena ish fabrikes se vjeter te Porcelanit

Botuar më 17/06/2018

ALB GUARDIA SH.P.K Kërkon të punësojë Punonjes

Sherbimi me liçence. Te kete patente motorri. Mosha deri ne 45 vjeç, Adresa: Tirane

Botuar më 14/06/2018

LAVAZH Kërkon të punësojë Lavazhier

(Punetor Lavazhi), me ose pa eksperience pune, Pagesa minimale ditore 1200 leke, Adresa: Rr. "Vangje Noti", prane doganes, Laprake

Botuar më 12/06/2018

Kerkohet Specialist

GIPSI SI DHE PER OPATINIM LYERJE me eksperience pune te jete i komunikueshem dhe sistematik ne pune puna me afat te gjate

Botuar më 11/06/2018