Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAVAZH KIKA Kërkon të punësojë Lavazhier

(PUNETOR LAVAZHI). ME EKSPERIENCE PUNE. TE DIJE TE NGASI MAKINEN. PAGA 40% E LARJES SE MAKINES, Adresa: Prane TV Klan, brena ish fabrikes se vjeter te Porcelanit

Botuar më 16/08/2018

Lavazh Kërkon të punësojë Punetor lavazhi

Mosha mbi 18 vjeç, Adresa: Rr. “Barrikadave”, perballe shkolles 9-vjeçare "Lidhja Prizrenit"

Botuar më 16/08/2018

QENDRA REZIDENCIALE PER TE MOSHUAR Kërkon të punësojë Kujdestare

/ Sanitare per te moshuarit. Preferohet te kete eksperience pune me moshen e trete Puna me tre turne Paga 25.000 leke, ushqim i garantuar Mosha 40-55 vjeç, Adresa: Sauk, 500m pa shkuar tek Tegu, prane Viles B

Botuar më 15/08/2018

Zyra e Sigurimeve INTERSIG Kërkon të punësojë Agjente shitjesh

Per Intersig. Preferohen te kete punuar ne agjensi udhetimi, Adresa: Tek Shallvaret

Botuar më 14/08/2018

KERKOHET Rrobaqepese

Me eksperience pune ne linje trikotazhi. Mundesi banimi per rrobaqepeset nga rrethet. Paga shume e mire, Adresa: Rr. "Njazi Meka", Allias

Botuar më 13/08/2018

FONDACIONI FPNH Kërkon të punësojë Punonjese

Paga: E kenaqshme |

Vajzate moshes 19-27 vjeç, per nje Projekt Sensibilizues ne terren. Persona energjik dhe shume te komunikueshem, te gatshem per te levizur dhe jashte Tirane. Pagesa e kenaqshme dhe me siguracion. Te interesuarat te dergojne CV me foto ne: fpnh.hr@yahoo.com ose kontakton

Botuar më 10/08/2018
E kenaqshme

Lavazh Kërkon të punësojë Tapicier

Me eksperience pune per larje makinash, Adresa: Porcelan

Botuar më 10/08/2018

Parkim Privat Kërkon të punësojë Punonjes

Parkimi. Mosha 17-25 vjeç, te di ti jape makines, Adresa: Rr. "Kajo Karafili", ne qender te Tiranes

Botuar më 08/08/2018

ILIRIA 02 Kërkon të punësojë Roje

Preferohet mosha 30 deri ne 50 vjec, paga e kenaqshme. Te interesuarit te telefonojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 07/08/2018