Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETORE LAVANDERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per pastrim kimik, Adresa: Tek Brryli, perballe Maternitetit

Botuar më 15/12/2019
e kenaqshme

KUJDESTARE QENDRA REZIDENCIALE PER TE MOSHUAR "RREZET E JETES" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Sanitare). Puna eshte me tre turne, ushqimi i garantuar. Preferohet te kete eksperience ne kujdesjen ndaj moshes se trete. Per iformacion te metejshem mund te kontaktoni ne numrin e telefonit, Adresa: Sauk, 500 m pa shkuar tek tegu prane Viles B

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

KUJDESTARE Asistenca Familjare Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per te Moshuar. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne tel ose whap:

Botuar më 11/12/2019
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH KOMPANIA BEN GUSTO SHPK Kërkon të punësojë

Paga: plus perqindje |

Arsimi: i mesem, Leje drejtimi: kategoria b, 25 - 35 vjeç, orari telefonatave 08/00 - 16/00, Adresa: Rr. “5 Maji”, Tirane

Botuar më 10/12/2019
plus perqindje

SALDATOR TECHNO METAL TIRANA

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Misto Mame

Botuar më 09/12/2019
Paga e kenaqshme

KUJDESTARE Perkujdesja Familjare ofron vende pune per:

Paga: e kenaqshme |

Per te moshuarit. Te jene te dashur dhe korrekt ne pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Budi", prane rr. "Elbasanit"

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

BABY SITTER Perkujdesja Familjare ofron vende pune per:

Paga: e kenaqshme |

Te jene te dashur dhe korrekt ne pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Budi", prane rr. "Elbasanit"

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

SANITARE Perkujdesja Familjare ofron vende pune per:

Paga: e kenaqshme |

Te jene serioze dhe korrekte ne pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Budi", prane rr. "Elbasanit"

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

MOTORRIST KERKOHEN MOTORRISTE NE TIRANE

Paga: OFROHET: Page baze + perqindje + siguracion |

Kushte shume te mira pune. Motorrin e ka kompania (mund te perdorin dhe te tyren). Personat e interesuar duhet te plotesojne keto kritere: Te kene eksperience pune. -Te kene leje drejtimi per mjetin. -Te jene te komunikueshem. -Te jene fleksibel ne orare. Vendi i punës:Tiranë. Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr:, - te kene eksperience ne kete fushe, Adresa: Te interesuarit te kontaktojne ne:

Botuar më 06/12/2019
OFROHET: Page baze + perqindje + siguracion
)