Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMPANIA “CAS” Kërkon të punësojë Agjent/e shitjesh

Me ose pa eksperience pune. Mosha 20–50 vjeç. Mund te punohet edhe cift. Pagese me standarte Europiane (Page baze +perqindje). Orari I telefonatave 9.00-18.00

Botuar më 22/01/2019

KOMPANIA SEC 4 INTERNACIONAL Kërkon të punësojë Punonjes sherbimi

Mosha 25-40 vjec. Te jete i pajisur me license. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Zyrave te Sigal

Botuar më 22/01/2019

LAVAZH Kërkon të punësojë Lavazhier

PER LARJE MAKINASH, Adresa: Rr. "Irfan Tomini", pas "Diplomat 2"

Botuar më 21/01/2019

TECHNO METAL TIRANA Kërkon të punësojë Ndihmes saldator

Paga e kenaqshme per ndihmes. Mosha 25-35 vjeç, Adresa: Misto Mame

Botuar më 21/01/2019

KERKOHET Shitese

Per dyqan lulesh. Mosha 20-30 vjec.Me eksperience pune, Adresa: Perball Taiwanit

Botuar më 19/01/2019

Kompania Go Taxi Kërkon të punësojë Shofer

Te jete I paisur me patente te klasit D, si dhe te kete deshmin e taksistit

Botuar më 18/01/2019

Dyqani Baby Shop (lodra per femije) Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 25-35 vjeç. Turni I. Te kete aftesi te mira marketing. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te dergojne vetem sms ne Viber ose WhatsApp, Adresa: Pallati me shigjeta.

Botuar më 15/01/2019

Kerkohet Punetore

Lavazhi. Puna me turne. Preferohen me banim rreth zones, Adresa: Mbrapa fushes Ali Demi

Botuar më 15/01/2019

Kancelari Kërkon të punësojë Punonjese

Te kete eksperience pune. Turni I. Paga shume e mire, Adresa: Rr. "Kongresi Manastirit", perballe gjimnazit Çajupi

Botuar më 14/01/2019