Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJESE Pastrim Kimik Lavander Kërkon të punësojë

Paga: Pagese e kenaqshme |

Ne Pastrim Kimik. Me ose pa eksperience pune. Ofrohet trajnim i vazhdueshem dhe kushte shume te mira pune. Lutemi: Menyra e aplikimit te behet nepermjet sms ose ne whap duke derguar te dhenat e juaja dhe eksperiencen e punes ne numrin:, Adresa: Ish Blloku

Botuar më 27/05/2020
Pagese e kenaqshme

PUNONJESE POSTA APD, kerkon te punesoje: VAJZA PER SUPORT

Paga: Paga fillon me 25.000 leke |

Kriteret: * Mosha 24 - 30 vjeç. * Te dine te punojne ne grup. * Te jene te komunikueshme. * Te dine te perdori kompjuterin. * Te jete fleksibel me oraret, e rregullt, e shkathet dhe e pergjegjshme. * Te flase dhe te shkruaje gjuhen Shqipe. Orari 08:00 - 14:30 dhe 14:30 - 21:00 (6.5 ore pune), Adresa: Prane stacionit te Trenit, Tirane

Botuar më 27/05/2020
Paga fillon me 25.000 leke

SPECIALIST KERKOJME

Paga: e kenaqshme |

(femra dhe meshkuj) per lyerje dhe patinim banesash. Ofrojme kushte te mira pune. Mosha deri ne 50 vjeç., Adresa: Tek Selvia, Tirane

Botuar më 27/05/2020
e kenaqshme

PUNONJES POSTA ADP, kerkon te punesoje: Perpunues/e Dergesash ne magazine

Paga: * Pagesa fillon me 30.000 leke |

(Mashkull ose Femer). Mosha 24-30 vjece. - Te dine te punojne ne grup, te jene te komunikueshem. -Te dine te perdorin kompjuterin. -Te jene fleksibel me oraret. -Te jene te rregullt dhe te pergjegjshem. -Te jene njohes te mire te qyteteve (adresat). - Orari i pune 17:00-1:00, Adresa: Vendi punes: Bulevardi Ri, Astir

Botuar më 23/05/2020
* Pagesa fillon me 30.000 leke

RROBAQEPESE KERKOHET

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne linje trikotazhi. Mundesi banimi per rrobaqepeset nga rrethet. Paga shume e mire, Adresa: Rr. "Njazi Meka", Allias

Botuar më 22/05/2020
e kenaqshme

KUJDESTARE Asistenca Familjare Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per te Moshuar. Me eksperience pune. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne tel ose whap:

Botuar më 22/05/2020
e kenaqshme

RROBAQEPESE TAIBA TREAD COMPANY Kërkon të punësojë

Paga: E KENAQSHME + SIGURIME |

Me ose pa eksperience pune. Puna me kohe te plote, Adresa: 10 min larg nga Kamza, Tiranë

Botuar më 21/05/2020
E KENAQSHME + SIGURIME

SHITES/E CROCS SHOP ALBANIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 25 deri 45 vjec , me eksperience pune ,, Tiranë

Botuar më 20/05/2020
e kenaqshme

SHITESE DYQAN NE BLLOK Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jene pa angazhime shkolle apo punesimi tjeter, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Bllok, Tiranë

Botuar më 19/05/2020
e kenaqshme
)