Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET Recepsionist

Duhet te dije gjuhen angleze dhe te perdore kompjuterin. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë

Botuar me 21/10/2018

Kerkohet Sanitare

Paga e kenaqshme, Adresa: Autostrada Tirane Durres, km 9, ngjitur me Piramiden me xhama blu.

Botuar me 19/10/2018

LAVAZH KIKA Kërkon të punësojë Lavazhier

(PUNETOR LAVAZHI). ME EKSPERIENCE PUNE. TE DIJE TE NGASI MAKINEN. PAGA 40% E LARJES SE MAKINES, Adresa: Prane TV Klan, brena ish fabrikes se vjeter te Porcelanit

Botuar me 19/10/2018

AlfarMakos Kërkon të punësojë Shperndares

(Motorrist) me motorrin e tij. Te disponojne dokumentat perkatese per drejtimin e mjetit. Te interesuarit te paraqiten ne adresen:, Adresa: Autostarda Tirane – Durres, km 6, pa vajtur tek Neranxi

Botuar me 19/10/2018

KANCELARI OFFICE SOLUTION Kërkon të punësojë Shofer

Per distribucion. Te dije te ngase edhe motorrin. Mosha 20-35 vjeç. Paga 25000 leke. Orari i telefonatave nga ora 09.00-17.00, Adresa: Rruga "Tefta Tashko", 100m nga sheshi Avni Rustemi (Pazari Ri)

Botuar me 18/10/2018

Zyra e Sigurimeve INTERSIG Kërkon të punësojë Agjente shitjesh

Per Intersig. Preferohen te kete punuar ne agjensi udhetimi, Adresa: Tek Shallvaret

Botuar me 16/10/2018

FLORAL FANTASY - dyqan lulesh ne Bllok Kërkon të punësojë Shites/e

Me ose pa eksperience pune. Mosha 18- 25 vjec. Kushte optimale pune, Tiranë, Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, ne hyrje te bllokut

Botuar me 16/10/2018

FURRE BUKE Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 20-30 vjeç. Page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Unaze e re

Botuar me 16/10/2018

"BINGO ROMA" NE DURRES Kërkon të punësojë Arketar

- Shites salle. Mosha mbi 21 vjec. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Durrës

Botuar me 15/10/2018

TECHNO METAL TIRANA Kërkon të punësojë Saldator

Te jete i afte te perdori mire tigun dhe argonin, te kete aftesi te mjaftueshme ne montim. Mosha 25-35 vjeç, Adresa: Misto Mame

Botuar me 15/10/2018