Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALB GUARDIA SH.P.K Kërkon të punësojë Punonjes

Mosha deri ne 45 vjeç. Preferohen ish Ushtarak. Te jene te paisur me patente makine ...

Botuar me 20/09/2018

Kompania SEC 4 Internacional Kërkon të punësojë Punonjes

Sherbimi (Roje Banke dhe objektesh). Mosha 25-40 vjec. Te jete i pajisur me license. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Tiranë, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Zyrave te Sigal ,

Botuar me 23/09/2018

KANCELARI OFFICE SOLUTION Kërkon të punësojë Shofer

Per distribucion.Paga 22000 leke. Orari i telefonatave nga ora 09.00-17.00, Adresa: Rruga "Tefta Tashko", 100m nga sheshi Avni Rustemi (Pazari Ri)

Botuar me 21/09/2018

KOPESHTI ALTEO Kërkon të punësojë Edukatore

PER ÇERDHE TE KETE PERFUNDUAR ARSIMIN E LARTE PER PARASHKOLLOR OSE INFERMIERI, Adresa: NE QENDER TE KAMZES

Botuar me 21/09/2018

KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë Edukatore

TE PROFILIT CIKLI I ULET, Tiranë, Adresa: Laprake

Botuar me 21/09/2018

KERKOHET Punetor lavazhi

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Ali Demi", prane Poligrafikut, perballe Hotel Dervi

Botuar me 21/09/2018

ALB GUARDIA SH.P.K Kërkon të punësojë Punonjes

Mosha deri ne 45 vjeç. Preferohen ish Ushtarak. Te jene te paisur me patente makine klasi B, Adresa: Tirane

Botuar me 20/09/2018

LAVAZH KIKA Kërkon të punësojë Lavazhier

(PUNETOR LAVAZHI). ME EKSPERIENCE PUNE. TE DIJE TE NGASI MAKINEN. PAGA 40% E LARJES SE MAKINES, Adresa: Prane TV Klan, brena ish fabrikes se vjeter te Porcelanit

Botuar me 19/09/2018

ILIRIA 02 Kërkon të punësojë Roje

Kerkojme roje me CERTIFIKATE SHERBIMI. Preferohet mosha 30 deri ne 50 vjec, paga e kenaqshme. Te interesuarit te telefonojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar me 18/09/2018

Kerkohet Specialist

GIPSI SI DHE PER OPATINIM LYERJE me eksperience pune te jete i komunikueshem dhe sistematik ne pune puna me afat te gjate

Botuar me 16/09/2018