Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Sh.P.S.F " Supreme Security" Kërkon të punësojë Drejtues

Teknik i SHPSF-se i pajisur me certifikate te nenkategorise I.3.B. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit celularit, Adresa: Rr. " Mujo Ulqinaku ", mbrapa Kishes Katolike.

Botuar më 20/05/2019

VINI DURAL Kërkon të punësojë Punetor

KERKOHET PUNETOR PER DURALUMIN, Tiranë, Adresa: Rr. "Dritan Hoxha", Laprake

Botuar më 16/05/2019

FURRE BUKE KOLECI Kërkon të punësojë Shitese

Per furre buke, mosha 18-30 vjeç. Page 20.000leke, Tiranë, Adresa: Allias

Botuar më 16/05/2019

HOTEL Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha deri ne 47-vjec Paga: 30.000 leke. Tre dite pushim ne muaj. Me eksperience pune. Orari i punes 9.00-17.00, Tiranë, Adresa: Rr. Myslym Shyri, perballe Albtelecom, Tiranë, Adresa: Rr. Reshit Collaku, afer viles Shard

Botuar më 15/05/2019

Pronto Gaz Kërkon të punësojë Shperndares

Ne profilin e Motorristit, (ME MOTORRIN E FIRMES) PER SHPERNDARJEN E BOMBULAVE TE GAZIT NE ADRESE Te njohi rruget e Tiranes Te jete i komunikueshem Page e kenaqshme + siguracion, Adresa: Yzberisht

Botuar më 13/05/2019

Lavazh Tirona Kërkon të punësojë Punetor lavazhi

Mosha mbi 18 vjeç, Adresa: Rr. “Barrikadave”, perballe shkolles 9-vjeçare "Lidhja Prizrenit"

Botuar më 11/05/2019

Shoqëria Private e Sigurisë Fizike, “Besa Secyrity.Al”, Kërkon të punësojë Punonjes sherbimi

Qender Kontrolli, Grup i Gatshëm.Kriteret e domosdoshme për aplikim janë:• Mosha e preferuar 25-40 vjec.• Të jetë me venbanim në Tiranë.• Paraqitje dhe përmasa të rregullta trupore, peshë, gjatësi.• Të jetë paisur me certifikatë shërbimi si punonjës i policisë private dhe leje.drejtimi automjeti.Të interesuarit ta paraqiten për intrevistë bashkë me:- CV- Fotokopje të certifikatës si punonjës shërbimi- 2 fotokopje të kartës së identitetit- 2 fotografi 4x6. Ditën e Ejte datë 16.05.2019, nga ora 14.00-15.00, Adresa: Rr. Xhorxh W Bush, Pallati 40-42, Ap 5, Tiranë.

Botuar më 11/05/2019