Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VINI DURAL Kërkon të punësojë Punetor

KERKOHET PUNETOR PER DURALUMIN Me ose pa eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. "Dritan Hoxha", Laprake

Botuar më 26/06/2019

Dyqani Baby Shop (lodra per femije) Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Mosha 25-35 vjeç. Turni I. Te kete aftesi te mira ne shitje. Ofrohet page 20000lek+sigurime dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne adresen, Adresa: Pallati me shigjeta.

Botuar më 24/06/2019

Lavazh Tirona Kërkon të punësojë Punetor lavazhi

Mosha mbi 18 vjeç, Adresa: Rr. “Barrikadave”, perballe shkolles 9-vjeçare "Lidhja Prizrenit"

Botuar më 22/06/2019

KOMPANI PRIVATE kerkon te punesoje per Shqiperi dhe Itali: Kujdestare

(FEMRA) per te moshuar, Tiranë, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 20/06/2019

SOLUTION Kërkon të punësojë Vajza promocioni

Ne terren. Te jene te disponueshme paradite ose pasdite dhe preferohen te kene eksperienca te meparshme pune, Adresa: Rruga e Barrikadave, gjimnazi "Sami Frasheri"

Botuar më 20/06/2019

OPTIKA MIRAZH Kërkon të punësojë Punonjese

Te jete e afte te punoje ne grup. Te kete aftesi te mira komunikimi. Te jete e paraqitshme. Te zoteroje gjuhe te huaj. Te interesuarat te dergojne Cv ne adresen e emailit ose te paraqiten ne adresen tone, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, ish Parku Autobuzave

Botuar më 19/06/2019

QENDRA REZIDENCIALE PER TE MOSHUAR "RREZET E JETES" Kërkon të punësojë Kujdestare

(Sanitare). Puna eshte me tre turne, ushqimi i garantuar. Preferohet te kete eksperience ne kujdesjen ndaj moshes se trete. Per iformacion te metejshem mund te kontaktoni ne numrin e telefonit, Adresa: Sauk, 500 m pa shkuar tek tegu prane Viles B

Botuar më 17/06/2019

KOMPANI PRIVATE (per kujdesje ne shtepi) Kërkon të punësojë Baby sitter

Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:, Tiranë

Botuar më 17/06/2019