Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET NJE MIKSER ITALIANE

Tiranë | 18.000 Leke

Tas 2 kg, per berje majoneze, brume, kek dhe akullore

Botuar më 17/10/2019
18.000 leke

FSHES KORENTI PER SHITJE DYSON

gjendja: E re | Tiranë | 47.000 Leke

Dyson smallball animal, Tirane

Botuar më 16/10/2019
47.000 leke/cope

TELEVIZOR ME NGJYRA, ME ANTENE DHOME + TAVOLINE

Tiranë | 5.000 Leke

Shitet, ne gjendje shume te mire pune, Rruga e Dibres

Botuar më 15/10/2019
5.000 leke

FRIGORIFER ARISTON

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 12.000 Leke

Teknologjia no frost, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 14/10/2019
12.000 leke

SHITET TELEVIZOR SAMSUNG I THJESHT

Lushnjë | 3.000 Leke

Ngjyre gri, i madh, Lushnje

Botuar më 11/10/2019
3.000 leke

SHITET TELEVIZOR SAMSUNG PLAZMA

Lushnjë | 10.000 Leke

Shitet Televizor Samsung i zi plazma, Lushnje

Botuar më 11/10/2019
10.000 leke
)