Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITEN DY FRIGORIFERE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 45.000 Leke

Nje banak freskues (me xham) dhe tjetri kollon freskues (i mbyllur)

Botuar më 23/05/2018
45.000 leke

FRIGORIFER BIRA

gjendja: Shume e mire | 11.000 Leke

NGJYRE E BARDHE, ME 3 MUAJ GARANCI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/05/2018
11.000 leke

TELEVIZOR FUEGO

gjendja: Shume e mire | 17.000 Leke

32 POLSH LCD, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 22/05/2018
17.000 leke

FURRE BEKO

20.000 Leke

Shume pak e perdorur

Botuar më 22/05/2018
20.000 leke

SHITET GJENERATOR

4.300 Euro

Iveco, automatik, silencioz, pak ore pune

Botuar më 21/05/2018
4.300,00 euro

TRANSFORMATOR ELEKTRIK

gjendja: Shume e mire | Voskopojë | 1.300 Euro

Shitet gjenerator i thurur me baker, 100 kw, Voskopoje

Botuar më 21/05/2018
1.300,00 euro

MIKROVALE DELONGHI

4.800 Leke

NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 18/05/2018
4.800 leke

SHITET MONITOR KOMPUTERI DHE 2 TV

Tiranë | 50.000 Leke

Samsung dhe Audiosonic

Botuar më 18/05/2018
50.000 leke

SHITEN FRIGORIFERE GJERMAN

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 2.000 Leke

KOLLON NGRIRES 35000, RAFTE METALIKE TE PERDORURA

Botuar më 18/05/2018
2.000 leke/cope

KONDICIONER PORTAL,

Tiranë | 60.000 Leke

Ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 18/05/2018
60.000 leke