Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET TV TELEFUNKEN

30.000 Leke

32". Shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 02/07/2020
30.000 leke

FRESKUESE

gjendja: E mire | Tiranë | 1.500 Leke

Material plastk, silencioze, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

Botuar më 02/07/2020
1.500 leke

KITARE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 8.000 Leke

Akustike, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 02/07/2020
8.000 leke

BOLIER LILIPUT DIANFLEX

gjendja: E mire | Tiranë | 2.500 Leke

15 litra, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

Botuar më 01/07/2020
2.500 leke

SHITET LAVATRICE CANDY

gjendja: E mire | Tiranë | 10.000 Leke

E perdorur, 5 kg

Botuar më 30/06/2020
10.000 leke

SHITET SOBE GORENJE

Tiranë | 6.000 Leke

2 vatra korent, 2 vatra me gazne gjendje te mire

Botuar më 30/06/2020
6.000 leke

SHITET LAVATRICE NE GJENDJE TE MIRE PUNE.

Tiranë | 300 Euro

Pesha 5Kg. Shitet per arsye mos perdorimi

Botuar më 26/06/2020
300,00 euro

SHITEN PAJISJET E NJE LOKALI

Tiranë | 150.000 Leke

Banak, tavolina, zgare, etj

Botuar më 26/06/2020
150.000 leke

SHITET BLENDER I RI

Tiranë | 8.000 Leke

I ardhur nga jashte, per grirje, i paperdorur, ne kuti, Tirane

Botuar më 25/06/2020
8.000 leke

SHITET LAVATRICE DHE NJE FRIGORIFER BEKO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 30.000 Leke

Shitet per arsye mos perdorimi, Rruga Mahmut Xhelili

Botuar më 24/06/2020
30.000 leke
)