Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FRIGORIFER SAMSUNG

Tiranë | 16.000 Leke

2 katesh me ajer, Tirane

Botuar më 20/08/2018
16.000 leke

SHITEN PAJISJET ELEKTROSHTEPIAKE FRIGORIFER DHE LAVATRICE

15.000 Leke

Ne gjendje te mire pune. si dhe nje krevat trecerek. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit

Botuar më 20/08/2018
15.000 leke

SHITET NJE MIKSER ITALIANE

Tiranë | 18.000 Leke

Tas 2 kg, per berje majoneze, brume, kek dhe akullore

Botuar më 20/08/2018
18.000 leke

SHITET FRIGORIFERE ZINISS

80.000 Leke

Me dy kanata, 2 m i gjere, Tirane

Botuar më 20/08/2018
80.000 leke

SHITET FRIGORIFER 1 KATSH "SMOLIENSK " "SMOLIENSK "

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 7.000 Leke

Frigorifer 1 katesh te markes shume te njohur Smoliensk. Me ngrirje. Ne gjendje te shkelqyer., Porcelan, pallati 7 katsh perballe kopshtit Annas.

Botuar më 16/08/2018
7.000 leke

SHITET SOBE " BEKO ", VETEM 1 VITE E PERDORUR. BEKO

gjendja: Shume e mire | 14.000 Leke

Shitet Sobe " Beko ", vetem 1 vite e perdorur. Gjendja sic eshte blere dhe teper cilesore., Porcelan. Pallati 7 katsh perballe kopshtit Annas.

Botuar më 16/08/2018
14.000 leke

NGROHESE ARISTON

gjendja: Shume e mire | 2.500 Leke

UJI, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 15/08/2018
2.500 leke

SHTRYDHESE POWER JUICE

gjendja: Shume e mire | 4.000 Leke

FRUTASH, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 15/08/2018
4.000 leke

IMPIANT SONY

gjendja: Shume e mire | 4.500 Leke

ME 2 BOKSE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 15/08/2018
4.500 leke