Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET LAVATRICE INDESIT A+

gjendja: Shume e mire | 20.000 Leke

6 kg,eshte brenda garancise,eshte perdorur shume pak

Botuar më 25/01/2020
20.000 leke

SHITET MIKROVALE

5.000 Leke

Ne gjendje te re, Tirane

Botuar më 24/01/2020
5.000 leke

SHITET TELEVIZORE NE GJENDJE TE MIRE NGJYRE GRI

Tiranë | 5.000 Leke

(ne gjendje te re, funksionale). Cmimi

Botuar më 24/01/2020
5.000 leke

TELEVIZOR PHILIPS

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

32", me pult, E gjeni tek "Shtepia e Ofertave 2", rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 23/01/2020
12.000 leke

FRIGORIFER LG

gjendja: Shume e mire | 18.000 Leke

Metalixato, E gjeni tek "Shtepia e Ofertave 2", rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 23/01/2020
18.000 leke

PIANURE SAMSUNG

gjendja: Shume e mire | 10.000 Leke

Me korent, E gjeni tek "Shtepia e Ofertave 2", rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 23/01/2020
10.000 leke

IBRIK ELEKTRIK

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 700 Leke

Per ngrohjen e ujit, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 23/01/2020
700 leke

FRIGORIFER UJI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.800 Leke

PER NGROHJE DHE FTOHJE, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 23/01/2020
1.800 leke

TELEVIZOR BLAUPUNKT

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 13.000 Leke

Led 40", e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 21/01/2020
13.000 leke
)