Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SOBE ME DRU

Tiranë | 15.000 Leke

E bardhe, me gize dhe furre

Botuar më 23/01/2019
15.000 leke

SISTEM KAMERASH

gjendja: Shume e mire | 25.000 Leke

Me monitor,ups,njesi, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 22/01/2019
2 leke

FSHESE ME LARJE

gjendja: Shume e mire | 10.000 Leke

Per kolltuke,tapete, etj, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 22/01/2019
10.000 leke

FRIGORIFER STAR

gjendja: Shume e mire | 15.000 Leke

I BARDHE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 22/01/2019
15.000 leke

FRIGORIFER FINLUX

gjendja: Shume e mire | 7.500 Leke

I VOGEL, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 22/01/2019
750 leke

SHITET LAVATRICE INDESIT

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 100 Euro

Në gjendje shumë të mirë. Kapaciteti 5l.12 programe larje, me proces centrifugimi të plotë dhe të pjesshëm, si dhe opsion pa centrifugim, Tiranë

Botuar më 21/01/2019
100,00 euro

SHITET BLENDER I RI

Tiranë | 8.000 Leke

I ardhur nga jashte, per grirje, i paperdorur, ne kuti, Tirane

Botuar më 18/01/2019
8.000 leke

NGROHES ME KORENT KUMTEL

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 3.500 Leke

Me nje shufer infrared, 3000W, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1, Rr.”Sami Frasheri”

Botuar më 18/01/2019
3.500 leke

LAVASTOVILJE CANDY

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 12.000 Leke

Inkaso, 60 cm gjeresia, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 18/01/2019
12.000 leke