Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITEN 6 GJENERATORE

Tiranë | 4.000 Euro

3 fazor, fuqia 30kva, dhe 1 40kva, secili

Botuar më 25/08/2019
4.000,00 euro

SHITET LAVATRICE CANDY

Tiranë | 15.000

Gjendja e mire

Botuar më 22/08/2019
15.000 leke

SHEITET LAVATRICE SIEMENS

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 9.500 Leke

Ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 22/08/2019
9.500 leke

SHITET GJENERATOR SUPER SILENCIATOR !

Tiranë | 500 Euro

Ardhur nga Italia, shitet per arsye nderrim biznesi. Shume pak i perdorur ne gjendje shume te mire, 91 db, benzine.

Botuar më 22/08/2019
500,00 euro

MIKROVALE SHARP

gjendja: Shume e mire | 3.800 Leke

Ngjyre e zeze, me grille, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, rRUGA "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/08/2019
3.800 leke

IMPIANT DUSHI

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

Me asksesore, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 20/08/2019
8.000 leke

SHITET FRIGORIFER LULESH

170.000 Leke

Eshte i mirembajtur

Botuar më 19/08/2019
170.000 leke

SHITEN 2 TELEVIZOR PHILIPS

Tiranë | 7.000 Leke

42' me cmim 12.000 Leke dhe 20'

Botuar më 19/08/2019
7.000 leke

SHITET FURRE ME VENTILIM

Tiranë | 15.000 Leke

Ka dy vatre korrent dhe dy vatra gaz

Botuar më 17/08/2019
15.000 leke