Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

HEKUR RROBASH CIATRONIC

gjendja: Shume e mire | 2.500 Leke

Me depozite, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 04/08/2021
2.500 leke

TABLETE 8 GIGA

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

Me karikues, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 04/08/2021
8.000 leke

MINI LAPTOP

gjendja: Shume e mire | 5.000 Leke

Me karikues dhe cante, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 04/08/2021
5.000 leke

SUPORT PER TE MOSHUAR

gjendja: Shume e mire | 3.500 Leke

E GJENI TEK SHTEPIA OFERTAVE 1, RR. SAMI FRASHERI, 50M MBI SHKOLLEN ”P.NINI.LUARASI”

Botuar më 03/08/2021
3.500 leke

ETAZHER BIBLIOTEKE

gjendja: Shume e mire | 4.000 Leke

E GJENI TEK SHTEPIA OFERTAVE 1, RR. SAMI FRASHERI, 50M MBI SHKOLLEN ”P.NINI.LUARASI”

Botuar më 03/08/2021
4.000 leke

MAKINE QEPESE

gjendja: Shume e mire | 5.000 Leke

E GJENI TEK SHTEPIA OFERTAVE 1, RR. SAMI FRASHERI, 50M MBI SHKOLLEN ”P.NINI.LUARASI”

Botuar më 31/07/2021
5.000 leke

PIANURE

gjendja: Shume e mire | 2.500 Leke

E GJENI TEK SHTEPIA OFERTAVE 1, RR. SAMI FRASHERI, 50M MBI SHKOLLEN ”P.NINI.LUARASI”

Botuar më 30/07/2021
2.500 leke

SHITET PAISJE DHE MANIKINA

Tiranë |

Biznesi ne shitje , shiten mobiljet e dyqanit , banak , tavolina , aksesore te ndryshem dhe manikina , pasqyra dollape per magazinim , me cmime nen kosto, Tek Kristal Center kati i 2

Botuar më 30/07/2021

MASAZHATOR TRUPI ULTRA SATURNINO

gjendja: E re | Tiranë | 4.200 Leke

Shitet masazhator ultra. Me dridhje dhe me ngrohje prej rrezeve infra të kuqe. Me tre nivele të ndryshme masazhi. Për përdorim si relaksues, po ashtu edhe kurues për dhimbje., Tirane

Botuar më 29/07/2021
4.200 leke
)