Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

HEKUR RROBASH ARIETE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 2.800 Leke

Me depozite uji deri 1 Liter, 2200W, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
2.800 leke

MIKSER KUZHINE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 2.000 Leke

Me 2 nivele shpejtesie dhe koke qe hiqet, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 11/09/2019
2.000 leke

LAVASTOVILJE ARISTON

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 7.500 Leke

Inkaso, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 10/09/2019
7.500 leke

SHITET LAVATRICE CANDY

E re, e paperdorur, ne ambalazh. Cmim i arsyeshem

Botuar më 10/09/2019

SHITET FRIGORIFER

Tiranë | 5.000 Leke

1 katesh, ngjyre e bardhe

Botuar më 10/09/2019
5.000 leke

TELEFON FIKS PANASONIC KX-TS500FX PANASONIC KX-TS500FX

gjendja: E mire | 1.000 Leke

Telefon Fiks Panasonic KX-TS500FX, i përdorur dhe në gjendje të mirë., Durres

Botuar më 09/09/2019
1.000 leke

SHITET FRIGORIFER LULESH

170.000 Leke

Eshte i mirembajtur

Botuar më 08/09/2019
170.000 leke