Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FRITEZE

gjendja: Shume e mire | 5.000 Leke

PROFESIONALE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
5.000 leke

PIANURE

gjendja: Shume e mire | 4.000 Leke

E VOGEL ME 2 VATRA KORENTI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
4.000 leke

LAVATRIÇE BOSCH

gjendja: Shume e mire | 15.000 Leke

5 KG, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
15.000 leke

SHITET LAVATRICE AEG

7.000 Leke

E perdorur, 7kg, Tirane

Botuar me 17/10/2018
7.000 leke

SHITEN PAISJE TE SERVISIT

Te interesuarit te kontaktojne per me shume te dhena ne numrin e telefonit

Botuar me 11/10/2018

SHITET NJE MIKSER ITALIANE

Tiranë | 18.000 Leke

Tas 2 kg, per berje majoneze, brume, kek dhe akullore

Botuar me 11/10/2018
18.000 leke

SOBE ME DRU

Tiranë | 20.000 Leke

E bardhe, me gize dhe furre

Botuar me 09/10/2018
20.000 leke

FRITEZE

gjendja: Shume e mire | 10.000 Leke

PROFESIONALE , INOKSI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 09/10/2018
10.000 leke

KONDICIONER PORTATIV ELECTRIQ

35.000 Leke

Ne gjendje shume te mire, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,Rr. ”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar me 08/10/2018
35.000 leke