Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET GJENERATOR

4.300 Euro

Iveco, automatik, silencioz, pak ore pune

Botuar më 21/05/2018
4.300,00 euro

TRANSFORMATOR ELEKTRIK

gjendja: Shume e mire | Voskopojë | 1.300 Euro

Shitet gjenerator i thurur me baker, 100 kw, Voskopoje

Botuar më 21/05/2018
1.300,00 euro

MIKROVALE DELONGHI

4.800 Leke

NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 18/05/2018
4.800 leke

SHITET MONITOR KOMPUTERI DHE 2 TV

Tiranë | 50.000 Leke

Samsung dhe Audiosonic

Botuar më 18/05/2018
50.000 leke

SHITEN FRIGORIFERE GJERMAN

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 2.000 Leke

KOLLON NGRIRES 35000, RAFTE METALIKE TE PERDORURA

Botuar më 18/05/2018
2.000 leke/cope

KONDICIONER PORTAL,

Tiranë | 60.000 Leke

Ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 18/05/2018
60.000 leke

LAVATRICE ARISTON

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

5 KG, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 17/05/2018
8.000 leke

SHITET NJE MIKSER ITALIANE

Tiranë | 18.000 Leke

Tas 2 kg, per berje majoneze, brume, kek dhe akullore

Botuar më 16/05/2018
18.000 leke

PAISJE DYQANESH, FRIGORIRER, ETJ

Tiranë | 50.000 Leke

Gjenerator, Ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 15/05/2018
50.000 leke