Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET FRIGORIFER LG

Tiranë | 25.000 Leke

No frost 2 katesh. Shitet per arsye mosperdorimi ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 19/11/2019
25.000 leke

TELEVIZOR ME NGJYRA, ME ANTENE DHOME + TAVOLINE

Tiranë | 5.000 Leke

Shitet, ne gjendje shume te mire pune, Rruga e Dibres

Botuar më 18/11/2019
5.000 leke

LAVATRICE

gjendja: Shume e mire | 25.000 Leke

BEKO 6 KG ELEKTRONIKE SUPER GJENDJE, E gjeni te Shtepia Ofertave 2 Adr.Rr.Sulejman delvina prane shkolles vasil shanto

Botuar më 16/11/2019
25.000 leke

FRIGORIFERE

gjendja: Shume e mire | 15.000 Leke

Sharp me ajer super gjendje, E gjeni te Shtepia Ofertave 2 Adr.Rr.Sulejman delvina prane shkolles vasil shanto

Botuar më 16/11/2019
15.000 leke

KOMPJUTERE

gjendja: Shume e mire | 7.500 Leke

I Kompletuare me monitore,mause,njesi,tastiere, E gjeni te Shtepia Ofertave 2 Adr.Rr.Sulejman delvina prane shkolles vasil shanto

Botuar më 16/11/2019
7.500 leke

SHITET FRIGORIFER DHE LAVATRIVE BEKO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 29.000 Leke

Pothuaj se te reja. Pedorur shume pak, Don Bosko Tirane

Botuar më 16/11/2019
29.000 leke

SHITET TELEVIZOR SAMSUNG

3.000 Leke

Shitet Televizor Samsung i thjeshte, i madh, gri. 3000 leke., Lushnje

Botuar më 16/11/2019
3.000 leke

BOLIER LEON

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 4.500 Leke

Kapaciteti 60 litra, 2000W, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 15/11/2019
4.500 leke
)