Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FRIGORIFER SAMSUNG

gjendja: Shume e mire | 47.000 Leke

Me 2 dyer, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 26/06/2019
47.000 leke

TELEVIZOR HAIER

gjendja: Shume e mire | 15.000 Leke

32",me pult, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 26/06/2019
15.000 leke

TELEVIZOR LG

gjendja: Shume e mire | 20.000 Leke

42", me pult, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 26/06/2019
20.000 leke

SHITET FRIGORIFER

Tiranë | 6.000 Leke

1 katesh, ngjyre e bardhe

Botuar më 25/06/2019
6.000 leke

MAKINE MISHI ELEKTRIKE ARIETE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.800 Leke

Fuqia 1500W, me 3 nivele shpejtesie, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 21/06/2019
1.800 leke

LAVATRICE

Tiranë | 12.000 Leke

Candy, ne gjendje te mire pune

Botuar më 20/06/2019
12.000 leke

THARESE RROBASH OQEAN E BLERE TE AZZA.

Tiranë | 29.000 Leke

Me garanci 5 vjet, e paperdorur.

Botuar më 19/06/2019
29.000 leke

MIKROVALE DELONGHI

gjendja: E mire | Tiranë | 3.500 Leke

Ngjyre e bardhe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 19/06/2019
3.500 leke

SOBE GATIMI NARDI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 12.000 Leke

Me 2 vatra korenti dhe 2 vatra gazi, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 19/06/2019
12.000 leke

SOBE GATIMI GORENJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 12.000 Leke

Me 4 vatra korenti, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 18/06/2019
12.000 leke