Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PJANURE GATIMI GORENJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 5.000 Leke

Me 2 vatra gazi dhe 2 vatra korenti, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

Botuar më 08/07/2020
5.000 leke

SHITET FRIGORIFERO + LAVATRICE BEKO TE PERDURA SHUME PAK BEKO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 26.000 Leke

Shiten per arsye mos perdorimi, Rruga Foto Janku . Don Bosko Tirane

Botuar më 06/07/2020
26.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE LOKALI

Tiranë | 150.000 Leke

Banak, tavolina, zgare, etj

Botuar më 06/07/2020
150.000 leke

KONDICIONER 18-SH VAILLANT VAILLANT

gjendja: Shume e mire | Dajt | 70.000 Leke

Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte i perdorur vetem pak dite, ne gjendje shume te mire. Shitet me gjysmen e çmimit te blere., Tirane, Linze.

Botuar më 05/07/2020
70.000 leke

FRIGORIFER 2 KATESH

gjendja: Shume e mire | 20.000 Leke

Metalixato, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 03/07/2020
20.000 leke

SHITET TV TELEFUNKEN

30.000 Leke

32". Shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 02/07/2020
30.000 leke

FRESKUESE

gjendja: E mire | Tiranë | 1.500 Leke

Material plastk, silencioze, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

Botuar më 02/07/2020
1.500 leke

KITARE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 8.000 Leke

Akustike, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 02/07/2020
8.000 leke

BOLIER LILIPUT DIANFLEX

gjendja: E mire | Tiranë | 2.500 Leke

15 litra, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

Botuar më 01/07/2020
2.500 leke

SHITET LAVATRICE CANDY

gjendja: E mire | Tiranë | 10.000 Leke

E perdorur, 5 kg

Botuar më 30/06/2020
10.000 leke
)