Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET EKSPRES KAFEJE

Me mulli 25000 leke, frigorifer kollon me xham 15000 leke

Botuar më 22/07/2019

LAVATRICE INDESIT INDESIT

gjendja: E mire | Dajt | 8.000 Leke

Ne gjendje te mire pune. Kazan INOKS. Shitet per shkak te nderrimit te elektroshtepiakeve., Tirane

Botuar më 21/07/2019
8.000 leke

SHITET KONDICIONERI IDEACLIME

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 55.000 Leke

48 btu, tirane unaza e re ish astiri

Botuar më 19/07/2019
55.000 leke

KONDICIONER

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.000 Leke

Vivax 12, Tirane

Botuar më 15/07/2019
15.000 leke

SHITEN 6 GJENERATORE

4.000 Euro

3 fazor, fuqia 30kva, dhe 1 40kva, secili

Botuar më 15/07/2019
4.000,00 euro