Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET LAVATRICE GRODING MARKE GJERMANE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 7.000

E perdorur, 5kg, 600xhiro, Tirane

Botuar më 16/02/2019
7.000 leke

FRIGORIFER KOLLONE

gjendja: Shume e mire | 27.000 Leke

EKSPOZITOR, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 15/02/2019
27.000 leke

SHITET LAVATRICE NE GJENDJE TE MIRE PUNE.

Tiranë | 10.000 Leke

Pesha 5Kg. Shitet per arsye mos perdorimi

Botuar më 15/02/2019
10.000 leke

LAVATRICE SAMSUNG

28.000 Leke

7-8 kg, me 1200 rrotullime, ekonomik. E sjelle nga Italia

Botuar më 15/02/2019
28.000 leke

FRIGORIFER SAMSUNG

50.000 Leke

1.82 i gjate, me ngrirje me 3 rafte te medhaja. I sjelle nga gjermania, shume pak i perdorur

Botuar më 15/02/2019
50.000 leke

FSHES ME KORENT

Tiranë | 3.000 Leke

Marka Riviera italiane, 10.000 leke, hekur profesional me avull 5.000 leke, 2 kalorifer dhe nje ngrohese me korent, Komuna e Parisit, Tirane

Botuar më 14/02/2019
3.000 leke

SHITET LAVASTOVILJE CANDY CED122

gjendja: E re | Tiranë | 36.000 Leke

Me demisionin 60x60, klasi I energjise A+, 6 procese, punon pa zhurme, Tirane

Botuar më 13/02/2019
36.000 leke

SOBE GATIMI PAOLO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 14.000 Leke

ME 2 VATRA GAZI DHE 2 VATRA KORENTI, E GJENI TEK SHTEPIA OFERTAVE 1, RR. SAMI FRASHERI, 50M MBI SHKOLLEN ”P.NINI.LUARASI”

Botuar më 13/02/2019
14.000 leke

SHITET FSHESE KORENTI ME AVULL EUROFLEX MONSTER

gjendja: E re | Tiranë | 7.000 Leke

Shitet fshes korenti me avull per larje, Tirane

Botuar më 12/02/2019
7.000 leke