Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Electron Albania 2008 Kërkon të punësojë Shperndares

Kontrata: Kohe e plote |

Organizim dhe mirmbajtje inventari, shperndarje porosish ne qytetin e Tiranes, Tiranë, Adresa: Unaza Re, Pallati Romario(Alpha Bank), Kati 2

Botuar me 15/10/2018

KERKOJME Punonjese

Femra/Meshkuj ,Me/Pa eksperience, mosha 20-40 vjec, transporti falas.Te kontaktojne vetem banues te zones pergjate autostrades nga Mezes/Kashar/Yrshek/VORE/Marikaj/Maminas etj, dhe banues ne DURRES, Adresa: Vore,Rruga dytesore Aut.TR-DR

Botuar me 12/10/2018

ALBA SERVICE 2006 shpk Kërkon të punësojë Shitese

Me ose pa eksperience pune. Pa preokupime. Mosha 25-35 vjeç. Arsimi i mesem. Arsimi i larte perben avantazh. Orari full time. Paga e kenaqeshme. Te interesuarit mund te dergojne CV ne: alba.service1@gmail.com ose te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar me 10/10/2018

Kerkohen Punonjes

(djem dhe vajza) per t'u punesuar ne Avolxhime Elektrike per ne Maminas. Nuk ka nevoje te kene eksperience pune. Mosha e aplikanteve duhet te jete mbi 18 vjeç - 40 vjeç, Adresa: Adresa: Maminas

Botuar me 08/10/2018