Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkohen Punonjes

(djem dhe vajza) per t'u punesuar ne Avolxhime Elektrike per ne Maminas. Nuk ka nevoje te kene eksperience pune. Mosha e aplikanteve 18 vjeç - 40 vjeç, Adresa: Adresa: Maminas

Botuar më 13/12/2018

Kerkohet Punonjes

Per Play Station. Me eksperience pune. Paga 25.000 leke, Adresa: Tek stadiumi Dinamo, ngjitur me Ujvaren

Botuar më 10/12/2018

ALBA SERVICE 2006 shpk Kërkon të punësojë Shitese

Me ose pa eksperience pune. Pa preokupime. Arsimi i mesem. Arsimi i larte perben avantazh. Orari full time. Paga e kenaqeshme. Te interesuarit mund te dergojne CV ne: alba.service1@gmail.com ose te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 10/12/2018