Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkohen Punonjes

(djem dhe vajza) per t'u punesuar ne Avolxhime Elektrike per ne Maminas. Nuk ka nevoje te kene eksperience pune. Mosha e aplikanteve 18 vjeç - 40 vjeç, Adresa: Adresa: Maminas

Botuar më 15/02/2019

Elektro-Servis shpk ofron vend pune Teknik

Riparimesh per qytetet: Vlore; Lushnje; Lac/FusheKruje; Belsh. Detyrat dhe pergjegjesit do te jene: -Te konstatoje difektin e produkteve te ndryshme si ( lavatrice; frigorifer; tharëset e rrobave; lavastovilje,suprine,sobe,sistemet e kondicionerëve etj) ne adresen e klientit sipas kerkeses se dyqanit Neptun te ndodhur ne qytetet perkatese, ose nga servisi. -Mbajtja e marredhenieve procedurale me kompanin me seli ne Tirane per cdo paqartesi. Procedura e Aplikimit: Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tone elektronike ose te telefonojne ne numrin

Botuar më 08/02/2019