Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

YZBERISHT, TEK STACIONI DYTE I KMY,

ne rruge kryesore, | 59 M2 | 25.000 Leke
Përshkrim

Jepen me qera 2 dyqane: 77m² me çmim 30.000 leke dhe, 59 M2, kati II. Ambiente bashkohore. Me hipoteke. Te pershtatshem per zyra, qender kursesh, dentist, parukeri, estetike, noter, etj. Çmimi

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Yzberisht, tek stacioni dyte i Kmy,, ne rruge kryesore,, 59 M2, 25.000 leke
25.000 leke

Botuar më 12/07/2018

Telefon