Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

YZBERISHT,

PRANE KOMPLEKSIT SANTARA | 21 M2 | 21000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
YZBERISHT,, PRANE KOMPLEKSIT SANTARA, 21 M2, 21.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Sitet ambient ne katin e pare, 21 M2, me tualet brenda, pershtatet per qellime biznesi dhe ambient banimi, ambienti i pajisur me certifikate hipotekore (mundesi per shitje)

21.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)