Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE FILLIM TE RRUGES SE DURRESIT

buze rruge | 21 M2 | 160.000 Euro

Shitet Dyqan me Hipoteke,”Njesi”, me tualet,e rregulluar shume mire,me fasade xhami,cepen, eshte me qera, 21 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 23/01/2020
160.000,00 euro

PRANE GJYKATES SE RRETHIT

ne pallat te ri | 40 M2 | 105.000 Euro

Shitet dyqan i Ri i dhene me qera te mire si zyre,eshte me certifikate pronesie,,kati i pare, buze rruge, me fasade xhami, cepen, punime cilesore 40 m2 siperfaqe faktike dhe gipsi, 40 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 23/01/2020
105.000,00 euro

TIRANE E RE

mbas Diplomat 1,rrjeshti i dyte, ne pallat te Ri | 85 M2 | 39.000 Euro

Shitet Dyqan, me Hipotek, gjysem nen nivel, tualet, fasad xhami ne hyrje, me qepen, dyshemeja dhe muret te veshura me pllaka, e pershtatshme per lojra fati, bilardo, sall internet, punishte duralumini, etj, 85 M2, Shitet per arsye emigrimi (459E\m2) i diskutueshem. Real Estate EUROPA

Botuar më 23/01/2020
39.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

buze rruge ,pa shkuar te Zogu i Zi | 53 M2 | 125.000 Euro

Shitet Dyqan, bashke me verande, e rregulluar me punime gipsi e spote, kondicioner,tualet, e pershtatshme per biznese te ndryshme, zyre et, 53 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 23/01/2020
125.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

pallatet e hawait kulla nr.2 | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2, 1 banjo, me vetrate dhe qepen. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 23/01/2020
15.000 leke/muaj

RR. METUSH LULI

Shkolla e Bashkuar, ngjitur me konviktin e vajzave te mjeksise | 202 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera dyqan, 202 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per call center. Ne gjende shume te mire, kati 0

Botuar më 23/01/2020
1.200,00 euro/muaj

RR. "RIZA CEROVA"

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje per ambient per thonj, | 40 M2 | 10.000 Leke

E kompletuar totalisht, 40 M2, qeraja.

Botuar më 23/01/2020
10.000 leke/person

TEK ZOGU I ZI

perballe Ring Center | 40 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 40 M2, 1 banjo, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 23/01/2020
400,00 euro

PRANE SHESHIT WILLSON

Tirane e Re, perballe Fakultetit te Drejtesise,rruga Milto Tutulani | 20 M2 | 180 Euro

Jepet me qera dyqan, 20 M2

Botuar më 23/01/2020
180,00 euro

UNAZA E RE

tek Astiri | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 75 M2, Cmimi.

Botuar më 23/01/2020
25.000 leke
)