Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 2.5 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar më 18/11/2018
2,50 euro/m²

RR. "DURRESIT",

tek Busti i Adem Jasharit, | 37 M2 | 9.000.000 Leke

Shitet dyqan me hipoteke, 37 M2, 1 banjo, 1/2 Bodum, ambient i rikonstruktuar

Botuar më 21/11/2018
9.000.000 leke

TEK KAFJA E RREMES

rruga Myslym Keta , tek kryqezimi i Kafes se Rremes , 3 stacione autobusi nga rruga Ura | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent biznesi ne katin e pare , ne rruge kryesore , ambjenti eshte perdorur si bar-kafe lokal ekzistues , ka te gjitha oriendite e nevojshme ( soba , frigorifera , tavolina , karrrige ), 120 M2, ambjent gatimi, salle ngrenie, verande, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2018
30.000 leke/muaj

BIG MARKET, MBI KRISTAL CENTER

Big Market, mbi Kristal Center | 33 M2 | 30.000 Euro

Mbi Kristal Center, prane Big Market, shitet ambjent komercial. Ambjenti 33 m2, me lartesi 4.6 m, krijon dhe mundesine e ndarjes ne 2 kate. Ndodhet ne katin perdhe ne nje prej zonave me zhvillim dhe dendesine me te te madhe ne kryeqytet, me fasade xhami, cka e rrit edhe me shume mundesine per te zhvilluar biznesin dhe terhequr klientelen. I pershtatshem per zyra dhe biznese te ndryshme., 33 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo

Botuar më 20/11/2018
30.000,00 euro

RR. "SIRI KODRA",

perballe ish tv. Alsat, | 90 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan (ish lloto), 90 M2, e pershtatshme per cdo biznes

Botuar më 20/11/2018
50.000 leke

PERBALLE DERES

se shkolles Bashkuar | 35 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2

Botuar më 20/11/2018
50.000 leke

DURRES

Prane stadiumit | 70 M2 | 50.000 Euro

OKAZION!!! Ambient shume funksional, 70 M2, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 20/11/2018
50.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane Gjykates | 70 M2 | 650 Euro

Jepet me qera dyqan. Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit. Info shtese,, 70 M2, kati -1, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 20/11/2018
650,00 euro/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane Gjykates | 60 M2 | 800 Euro

Jepet me qera dyqan. Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit. Info shtese,, 60 M2, kati 1, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 20/11/2018
800,00 euro/muaj

RR. ALI DEMI

prane shkolles Kushtrimi i Lirise buze rruges | 19 M2 | 28.500 Euro

Shitet dyqan, 19 M2

Botuar më 20/11/2018
28.500,00 euro

RR. ALI VISHA

200m mbi Shkollen e Baletit | 70 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 70 M2

Botuar më 20/11/2018
50.000 leke