Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA BAB REXHA

RRUGA BAB REXHA | 75 M2 | 35.000 Leke

JEPET DYQAN ME QERA ~75 M2~ NJE TUALET~KATI 0~TE RRUGA BAB REXHA ~CMIMI 35.000 LEKE KONTAKTONI 0676722221E200, 75 M2, 1 banjo

Botuar më 25/09/2021
35.000 leke/muaj

AMBJENTE NE SHITJE MBRAPA SHKOLLES BASHKUAR, PERBALLE KARBURANTIT,

tek Oxhaku | 72 M2 | 144.000 Euro

Shiten 2 dyqane dhe garsoneire, sip. totale, 72 M2, kati 1, (garsonierja e mobiluara). Me hipoteke.

Botuar më 25/09/2021
144.000,00 euro

AMBJENTE ME QERA TEK FAKULTETI JURIDIK

sheshi Willson | 16 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, bosh, me tualet, i pershtatshem per biznes

Botuar më 25/09/2021
25.000 leke

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 80 M2 | 25.000 Leke

Kodra Diellit, Rruga Bill Klinton, prane kopeshtit “Serena”, jepet Dyqan me qera, bosh, siperfaqe 80 m², kati perdhe. Dyqani posedon tualet, open space, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Jepet me qera 25000 Lek ne muaj., 80 M2, 1 banjo, bosh, ID e Prones : BH 3271106

Botuar më 25/09/2021
25.000 leke/muaj

ASTIR

Tirane | 47 M2 | 49.000 Euro

Okazion! Shitet dyqan ne zonen e Astirit, afer dhe me bar Artistin. Hapesire 47m2 me certefikate pronesie te rregullt. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Mundesi e mire investimi pasi eshte i leshuar me qera, 47 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
49.000,00 euro

RR. "DIBRES", PRANE KOMPLEKSIT HALILI DHE KARBURANTIT,

buze rruge kryesore | 35 M2 | 55.000 Leke

Jepet me qera dyqan, sip, 35 M2, ambjent i rregulluar, me tualet. I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 25/09/2021
55.000 leke

RR.E BARRIKADAVE

RR.E BARRIKADAVE | 57 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan me sip.57 m2 me vendodhje te Rr.e Barrikadave.Dyqan ka fasad xhami nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin 0.Nje mundesi shume e mire investimi me prespektive.sip, M2, 1 banjo, Disponon certiffikate pronesie., 57 M2

Botuar më 25/09/2021
175.000,00 euro

RR.E BARRIKADAVE

RR.E BARRIKADAVE | 42 M2 | 125.000 Euro

Shitet dyqan me sip.42 m2 me vendodhje te Rr.e Barrikadave.Dyqan ka fasad xhami nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin 0.Nje mundesi shume e mire investimi me prespektive.sip, 42 M2, 1 banjo, Disponon certiffikate pronesie.

Botuar më 25/09/2021
125.000,00 euro

MEDRESE

5 MAJI | 400 M2 | 440.000 Euro

Shitet ambjent komercial me vendodhje Rr.5 Maji Medrese.Ambjenti ka siperfaqe 400. Ambjenti ndodhet ne katin e pare banim.Mund te perdoret per restorant,bar,klinike,zyra,etj.Kompleksi eshte ndertim i ri i vitit 2020-2021.Fasad xhami 57 m2 lartesia 3.3m.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken Eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Per me shume detaje na kontaktoni.SIP, 400 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
440.000,00 euro

RR.E KAVAJES

KOMPLEKSI ARLIS 21 | 106 M2 | 2.200 Euro

Jepet dyqan komercial me qera me siperfaqe 106 m2 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.Dyqani ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar. Organizohet me fasade xhami.Dyqani ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara.SIP, 106 M2, Vetratat jane termike prej alumini me xham triplex dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.Pajisjet hidrosanitare jane inkaso.Muret ndares perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm.

Botuar më 25/09/2021
2.200,00 euro/muaj
)