Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Prane shkolles se BALETIT, buze rruges | 26.5 M2 | 39.000 Euro

Dyqan ne shitje, aktualisht i dhene me qira, lokacion shume i favorshem., 26.5 M2, to...

Botuar më 01/06/2020
39.000,00 euro

ALI DEMI TIRANE

Ali Demi Tirane | 34 M2 | 58.000 Euro

Ne Tirane ne Ali Demi tek ish Uzina gjeologjike SHITET dyqan me siperfaqe 34 m2. Dyq...

Botuar më 26/05/2020
58.000,00 euro

PERBALL ME MINISTRINE E JASHTME

BUZE RRUGES KRYESORE | 35 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2, bosh, sherben per farmaci, klinik, laboratore, zyre

Botuar më 02/06/2020
45.000 leke

KRYQEZIM RR. RIZA CEROVA ME RR. DIBRES, PALLATI I ECO MARKET

Medrese | 57.1 M2 | 300 Euro

Jepet me qera (300 Euro ne dore, nuk perfshin taksen e cila paguhet nga qiramarresi dhe nese jo nepermjet agjensive dy muajt e pare me gjysem qeraje), 57.1 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per dyqan, zyra, farmaci, dentist, autoshkolle, rrobaqepsi, pastrim kimik, avokat, noter, laborator mjekesor, qender estetike si dhe aktivitete te tjera.

Botuar më 02/06/2020
300,00 euro/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

afer karburantit, | 85 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera dyqan, 85 M2, 1 banjo, Aktualisht funksionon si dyqan nuserie

Botuar më 02/06/2020
1.200,00 euro

TEK FUSHA E ZEZE

TEK PALLATET E FIRMES GORA | 51 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan me pamje nga rruga, 51 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 02/06/2020
30.000 leke

DURRES,

PERBALLE PALLATIT TE SPORTIT | 76 M2 | 69.000 Euro

Buze rruges kryesore te markates, ne pallat te ri, shitet dyqan, 76 M2, 1 ambjent, 1 banjo, kati gjys/nentoke, fasade xhami 7m e gjere, me hipoteke. Çmimi nen koston e tregut,

Botuar më 02/06/2020
69.000,00 euro

DURRES,

PERBALLE PALLATIT TE SPORTIT | 76 M2 | 69.000 Euro

Shitet dyqan, 76 M2, 1 ambjent, 1 banjo, kati gjys/nentoke, fasade xhami 7m e gjere, buze rruges kryesore, ne pallat te ri, me hipoteke, Sktualisht i dhene me qera prej 8 vitesh. Çmimi nen koston e tregut,

Botuar më 02/06/2020
69.000,00 euro

RR. BAJRAM CURRI

perballe me Gjykaten e Tiranes | 60 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, qepen me pult, me sistem aspirim kondicionim

Botuar më 02/06/2020
80.000 leke

KOMUNA E PARISIT

pallati i Cafe Mocador | 40 M2 | 300 Euro

Jepet ambient me qera me sip., 40 M2, Jepet i arreduar ose jo, i pershtatshem per zyre

Botuar më 02/06/2020
300,00 euro

RRUGA "BARDHYL"

buze rruge | 63 M2 | 200.000 Euro

Shitet dyqan 63 m2---i rikonstruktuar totalisht.Prane bar Oslo.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 63 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/06/2020
200.000,00 euro

OKAZION!! SHITET OSE KEMBEHET DYQAN ME MAKINA! BLV. "BAJRAM CURRI", PERBALLE ISH EKSPOZITES,

buze rruge | 40 M2 | 100.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, me hipoteke. Aktualisht e dhene me qera. Shite ose kembehet me makina.

Botuar më 02/06/2020
100.000,00 euro
)