Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION! RR. “MUHAMET GJOLLESHA”, PAS POSTE TELEGRAFIT,

ne Qendren e Biznesit, | 17.3 M2 | 53.000 Euro

Shitet dyqan, 17.3 M2, kati 3, Me hipoteke. I pershtatshem per zyra, dyqane ose biznese te ndryshme private.

Botuar më 21/05/2019
53.000,00 euro

ELBASAN,

80 m prane pedagogjikes, pallati 40 | 80 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, 80 M2, kati perdhe, aktualisht dyqan ushqimore, rrobaqepesi

Botuar më 20/05/2019
120.000,00 euro

MEDRESE

Kryqezim Rr. Riza Cerova me Rr. Dibres | 57.1 M2 | 114.200 Euro

Shitet dyqan, 57.1 M2, bosh, gjendja: shume e mire, ambjent i pershtatshem per dyqan, zyre, farmaci, dentist e cdo aktivitet tjeter

Botuar më 20/05/2019
114.200,00 euro

KOMPLEKSI DERVENI MISTO MAME

Kompleksi Derveni Misto Mame | 51 M2 | 49.000 Euro

Ne Tirane prane kompleksit Derveni ne zonen Misto Mame SHITET dyqan me siperfaqe 51 m2. Dyqani ndodhet ne katin zero prane rruges kryesore dhe sherben per biznese te ndryshme. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 49.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 51 M2, 1 ambjent, totali i kateve 10, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 20/05/2019
49.000,00 euro

TEK MEDRESEJA

Ne kryqezim te Rruges Dibres me Rrugen Riza Cerova | 57 M2 | 49.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 57 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire, muaji i pare papagese, i pershtatshem per dyqan, zyre e cdo aktivitet tjeter

Botuar më 20/05/2019
49.000 leke/muaj

RR. KOMUNA E PARISIT

tek qendra Cristal | 50 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i pershtatshem per aktivitete, qepen me pult, vetrate xhami

Botuar më 20/05/2019
40.000 leke

RR. "MUHAMET GJOLLESHA",

tek Zogu I zi, buze rruge, ne unaze, | 65 M2 | 162.500 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, 1 banjo, ambient bashkohor, kondicioner, aspirator. Aktualisht ne pune si dyqan bojrash. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me hipoteke.

Botuar më 20/05/2019
162.500,00 euro

RR. SIRI KODRA

20m pa shkuar tek Shkolla Siri Kodra | 80 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ose shite dyqan, dublex, 80 M2

Botuar më 20/05/2019
600,00 euro

RR. ABDYL FRASHËRI

prane Librit universitar | 70 M2 | 399 Euro

Jepet me qera ambient, 70 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, gjendja: e re, studio, e rregulluar në mënyrë bashkohore, me vepra arti dhe piktura, telefon, kondicioner, uje 24h, ka qënë përdorur për zyra avokatie dhe organizata

Botuar më 20/05/2019
399,00 euro

VLORE

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 45 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 20/05/2019
16.000 leke/muaj