Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

UNAZA E RE, ASTIRI

RRuga Tom Plezha | 146 M2 | 365000 Euro
Përshkrim

Shitet dyqan me hipoteke ne Unazen e Re . Pozicion strategjik buze rruge me fluks te madh kembesoresh dhe makinash. Dyqani mund te ndahet ne disa pasi pozicioni ia mundeson kete gje., 146 M2, 1 banjo, verande

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Unaza e Re, Astiri, RRuga Tom Plezha, 146 M2, 365.000 euro i diskutueshem
1 banjo
Verande
2.500,00 euro/m2

Botuar më 14/06/2018

Telefon