Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET DYQAN ME CMIM OKAZION! RR. DIBRES, 200M MBI VILA GOLD, PERBALLE BIG MARKET,

buze rruge kryesore, | 23 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan, 23 M2, 2 banjo, i ndare ne dy dyqane njeri 14m dhe tjetri 9m. i pershta...

Botuar më 25/10/2021
160.000,00 euro

RRUGA XHANFIZE KEKO

varri bamit | 30 M2 | 30.000 Leke

Jap dyqan me qera i pershtatshem per cdo lloj biznesi ne rrugen kryesore perball lokal Dine, 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 27/10/2021
30.000 leke/muaj

OKAZION KLERINGU, SHITEN 2 DYQANE TEK DOGANA PRANE ISH – SHESHIT SHQIPONJA NE TIRANE (ID 4171301)

Tek Dogana afer ish-Sheshit Shqiponja | 30.7 M2 | 76.750 Euro

Shiten 2 dyqane ne pallat te Ri, (ne proces karabinaje) me kontrate porosie, kati 0 (perdhe), fasade xhami, e gjithe kati eshte orientuar ne biznes, shiten 2500 Euro/m², perkatesisht :1 – dyqan 41 m², 1 tualet, total 102.500 Euro2 – dyqan 30.7 m², 1 tualet, total 76.750 Euro, 30.7 M2, Property ID : 4171301 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
76.750,00 euro

OKAZION KLERINGU, SHITEN 9 DYQANE TEK DOGANA PRANE ISH – SHESHIT SHQIPONJA NE TIRANE (ID 4171300)

Tek Dogana afer ish-Sheshit Shqiponja | 30.9 M2 | 61.800 Euro

Shiten 9 dyqane ne pallat te Ri, (ne proces karabinaje) me kontrate porosie, kati 0 (perdhe), fasade xhami, e gjithe kati eshte orientuar ne biznes, shiten 2000 Euro/m², perkatesisht : 6 – dyqan 30.9 m², 1 tualet, total 61.800 Euro, 30.9 M2, Property ID : 4171300 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
61.800,00 euro

DYQAN ME QERA RR. E DIBRES PRANE HOTEL STELA NE TIRANE (ID 4271682)

Rr. Dibres, afer Hotel Stela | 20 M2 | 170 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat te Ri, open space, siperfaqe 20 m², kati perdhe, e rikonstruktuar totalish, tualet, fasade xhami, e pershtatshme per biznese te ndryshme.Jepet me qera 20.000 Leke, 20 M2, Property ID : 4271682 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
170,00 euro

SHITET DYQAN RRUGA FORTUZI PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4171274)

Rruga Fortuzi, | 55 M2 | 165.000 Euro

Shitet dyqan me siperfaqe totale 55 m², buze rruge, fasade xhami, tualet, shume i pershtatshem per zyre avokatie, parukeri, kancelari. Cmimi 165000 euro., 55 M2, Property ID : 4171274 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
165.000,00 euro

QENDËR

te Galeria | 39 M2 | 92.000 Euro

Shitet dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 39 m2. Dyqani është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!, 39 M2, kati 1

Botuar më 27/10/2021
92.000,00 euro

DON BOSKO

Kompleksi Fiore Don Bosko | 90 M2 | 500 Euro

Tek Don Bosko,Kompleksi Fiore Di Bosco jepet me qera apartament me siperfaqe 90m², 2+1+2 i mobiluar plotesisht, i ndodhur ne katin e 2-te te nje pallati. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkone. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi : 500 €., 90 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit: Agjensi Imobiliare

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro/muaj

OKAZION KLERINGU, DYQAN NE SHITJE TEK SELVIA AFER GJIMNAZIT “PARTIZANI” NE TIRANE (ID 4171293)

Tek Selvia afer gjimnazit “Partizanit” | 171 M2 | 750.000 Euro

Shitet dyqan (njesi tregtare) ne pallat te Ri, siperfaqe 171 m² total me hipoteke, kati 0 (perdhe), buze rruge kryesore, fasade xhami, mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Shitet 750.000 Euro, 171 M2, Property ID : 4171293 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
750.000,00 euro

OKAZION KLERINGU, DYQAN NE SHITJE NE ASTIR AFER OZONE NE TIRANE (ID 4171294)

Ne Astir, afer OZONE | 89.4 M2 | 134.100 Euro

Shitet dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 89.4 m² total me hipoteke, kati 0 (perdhe), buze rruge kryesore, fasade xhami, mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Shitet 1500 Euro/m², total 134.100 Euro, 89.4 M2, Property ID : 4171294 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
134.100,00 euro

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 44 M2 | 350.000 Euro

Tek Myslym Shyri shitet Dyqan me siperfaqe 44m², ne certifikate pronesie 38 m2 aktualisht i dhene me qera 1100 euro ne muaj neto.Çmimi: 350.000 €. Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit, 44 M2, kati 1, bosh, gjendja: e re, Agjensi Imobiliare

Botuar më 27/10/2021
350.000,00 euro
)