Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

buze rruges Ndre Mjeda, ne rruge kryesore, | 60 M2 | 150.000 Euro

Shitet dyqan i sapo rikonstruktuar me punime cilesore. Me certifikate te rregullt pro...

Botuar më 06/05/2021
150.000,00 euro

MUHAMET GJOLLESHA

Prane Myslym Shyri | 290 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambienti me i mire per biznes ne zone. I pershtatur ne dy kate, kati 0 me siperfaqe 165 m2, dhe kati i pare 125 m2. Ne rruge kryesore me kalueshmeri te larte., 290 M2, 2 banjo

Botuar më 10/05/2021
4.000,00 euro/muaj

DYQAN ME QERA NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE MULLIRIT TE VJETER NE TIRANE (ID 4271472)

Rr. Elbasanit, prane Mullirit te Vjeter | 46 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Dyqan ne pallat te Ri, kati 0, open space, bosh, siperfaqe 46 m², tualet, orientim me diell.I pershtatshem per dyqan ose zyre., 46 M2, Property ID : 4271472 www.dreamalbania.al

Botuar më 10/05/2021
400,00 euro

RR. “MUHAMET DELIU”

200M NGA BUNKART 1, TEK FRESKU, buze rruge, | 450 M2 | 405.000 Euro

Shitet dyqan me hipoteke, 450 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 10/05/2021
405.000,00 euro

RRUGA MUHAMED DELIU

ne rruge kryesore, ngjitur Big Market, rruges nga Resorant Fresku tek Thesari | 72 M2 | 93.600 Euro

Shitet dyqan, 72 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. me hipoteke te rregullt. Mundesi kembimi me makine me vlere 20-25.000 Euro. Cmimi i shitjes

Botuar më 10/05/2021
93.600,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE ZONEN E LAPRAKES PRANE POLIKLINIKES GJERMANE NE TIRANE (ID 4171237)

Laprake, afer Poliklinikes Gjermane | 27 M2 | 67.425 Euro

Shitet dyqan, siperfaqe 26.97 m² me Hipoteke, kati 0,tualet, buze rruge kryesore, e pershtatshme per biznese te ndryshme si celular shop, kembim valute etj, 27 M2, Property ID : 4171237 www.dreamalbania.al

Botuar më 10/05/2021
67,43 euro

JEPET DYQAN ME QERA 28M2 RR HOXHA TAHSIM

krahes ktheses lokal Werni | 28 M2 | 25.000 Leke

Me siperfaqe28m2. Kati i 0Organizohet: •Open Space•1 tualet•BoshOfrohet:•Me ndricim •Gjendja e re•Bosh• ne kushte te mira •zone lehtesisht e aksesushme•Gjendje e mire•1 Kondicioner •1 Tualet I pershtatshem per(berberhane,dyqan ushqimor,zyra,sallon tatto ETJ)Cmimi: 25000Leke 1qera+1garanciID KD 108, 28 M2, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
25.000 leke

JEPET DYQAN ME QERA 92M2 RR MYSLYM SHYRI KATI 0

tek Bar Nest | 90 M2 | 2.200 Euro

Me siperfaqe90m2. Kati i 0Organizohet: •Open Space•1 tualet•BoshOfrohet:•Me ndricim •Gjendja e re•Bosh• ne kushte te mira •zone lehtesisht e aksesushme•Gjendje e mire•me pllaka•1 Tualet I pershtatshem per(Market,Farmaci,Material Ndertimi,Elektronik Shop ETJ)Cmimi: 2200Euro 1qera+1garanciID KD 109, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
2.200,00 euro

JEPET AMBJENT ME QIRA NE ALI DEM

tek kompleksi Mangalem | 75 M2 | 350 Euro

Me siperfaqe 75m2. Kati 0Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 1 ambjent• 1 tualet Ofrohet:• bosh • me pllaka• Ne kushte shume te mira • i pershtatshem per aktivitete te ndryshme• fasad xhamiCmimi : 350EUR + 1 muaj garanci ID MM 134, 75 M2, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
350,00 euro

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK RR.HAXHI DALLIU

prane Prokurorise se Tiranes. | 84 M2 | 550 Euro

Me siperfaqe 84m2, kati 1.Organizohet:• Open Space• 1 tualet• 1 depoOfrohet:• Bosh• Zone lehtesisht e aksesueshme • Me pllaka• Ndricim LED• KondicionerCmimi : 550€ + 2 garanciID AD 025, 84 M2, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
550,00 euro

SHITET DYQAN 40M2 LULISHTE 1 MAJI

Rr Komuna Parisit | 40 M2 | 70.000 Euro

Me siperfaqe 40m2. Kati i 0Organizohet: •Open Space•1 tualetOfrohet:•Me Pllaka• ne kushte shume te mira •zone lehtesisht e aksesushme•Ne gjendje shume te mire Cmimi: 700000euroID KD 104, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
70.000,00 euro
)