Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E DIBRËS

Pranë Komisariatit nr.4 | 56.3 M2 | 78.820 Euro

Ambient biznesi në Rezidencën Tower Bridge 3 me çmim ofertë 78,820€ . Hapësira me sipërfaqe 56.3m² sugjerohet për aktivitete të ndryshme si:• Klinikë dentare• Pastrim kimik • BioshopHapësirat ofrojnë vetrata të mëdha xhami dhe ekspozim maksimal., 56.3 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar me 19/10/2018
78.820,00 euro

RRUGA E DIBRËS

Pranë Komisariatit nr.4 | 40.4 M2 | 42.420 Euro

Ambient biznesi në Rezidencën Tower Bridge 3 me çmim ofertë 42,420€. Hapësira me sipërfaqe 40.4m² sugjerohet për aktivitete të ndryshme si:• Bioshop• Parukeri• Zyrë konsulence• Etj.Hapësirat ofrojnë vetrata të mëdha xhami dhe ekspozim maksimal., 40.4 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar me 19/10/2018
42.420,00 euro

DURRES, LAGJIA 3

tek poliklinika qendrore | 55 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqan, 55 M2, 1 banjo, prane rruges, i pershtatshem per klinike dentare, laborator etj.

Botuar me 19/10/2018
300,00 euro

NE "MISTO MAME"

Rr. "Besim Alla" | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, 2 ambjente, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/10/2018
25.000 leke

RRUGA PJETER BUDI

Amb. Suedeze | 130 M2 | 500 Euro

Dyqan me fasade prej 12m, organizuar ne dy kate, 130 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/10/2018
500,00 euro/muaj

TEK SHKOLLA VASIL SHANTO,

ne zone te mire | 20 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, i pershtatshem per dyqan ushqimor

Botuar me 19/10/2018
18.000 leke

TEK GLOBE

RRUGA VECE ZELA | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet dyqan me qera, 70 M2, uje dhe drita 24 h, pershtatet per aktivitete te ndryshme

Botuar me 19/10/2018
20.000 leke

NE FILLIM TE RRUGES SE DURRESIT

buze rruge | 175 M2 | 6.000 Euro

Shitet dyqan luksoz ,me fasade xhami mbi 15 m ne rruge kryesore.I ndare ne dy dyqane(87.5 m2 secili).Mund te shitet ne dy pjese.Me punime moderne,teper cilesore.Aktualisht me qera (4.5 milion/muaj).Me dokumentacion te rregullt hipotekor. E trajton vetem Agjensia RE-AL,me adrese ne Qender,fare prane, 175 M2, gjendja: shume e mire - RE AL

Botuar me 19/10/2018
6.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

mes rruges se Durresit dhe rruges se Kavajes ,pas raiffeisen bank | 15 M2 | 42.000 Euro

Shitet dyqan 15 m2.Dyqani ndodhet ne pallat te ri,me ambient shume te bukur para.Aktualisht i dhene me qera (butik rrobash,35.000 leke/muaj).Me dokumentacion te rregullt hipotekor. E trajton vetem Agjensia RE-AL,me adrese ne Qender,fare prane kafe "Flora", 15 M2, gjendja: e re - RE AL

Botuar me 19/10/2018
42.000,00 euro

RR. ALI DEMI

perballe ish Pirro Manit | 37 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 37 M2, bosh

Botuar me 19/10/2018
30.000 leke