Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK ZOGU ZI, TEK RRETH RROTULLIMI, NE RRUGE KRYESORE,

ne zone shume te mire | 40 M2 | 60.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Tek Zogu Zi, tek rreth rrotullimi, ne rruge kryesore,, ne zone shume te mire, 40 M2, 60.000 leke
Përshkrim

Jepen me qera 2 dyqane me sip. 30 dhe 40, 40 M2, ambiente te rregulluaa, me tualet. Te pershtatshem per cdo lloj biznesi. Çmimi 40.000 dhe

60.000 leke

Botuar më 18/07/2019

Telefon