Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK MEDRESEJA,

perballe xhamise, prane tregut te rrobave, | 10 M2 | 15.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Tek Medreseja,, perballe xhamise, prane tregut te rrobave,, 10 M2, 15.000 leke
1 banjo, kati 1
Përshkrim

Jepen me qera 2 dyqane 22m² dhe, 10 M2, kati 1, 1 banjo, secili dyqan, ambiente te rregulluara. 25.000 leke dhe

15.000 leke

Botuar më 14/09/2019

Telefon