Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK LIQENI I THATE,

sa kalon Kopshin Zoologjik, | 100 M2 | 120000 Euro
Përshkrim

Shitet dyqan, 100 M2, me 2 banjo dhe eshte i ndare ne 2 dyqane 34m² dhe 66m² dhe ka nje shesh pushim 70m² te perfshire. Dyqani shitet komplet ose sipas m². (vetem per persona te interesuar, jo agjensi).

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Tek Liqeni i Thate,, sa kalon Kopshin Zoologjik,, 100 M2, 120.000 euro
120.000,00 euro

Botuar më 16/07/2018

Telefon