Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

5 MIN NGA BULEVARDI I RI,

Paskuqan, sapo kalon lumen Tirana | 300 M2 | 600 Euro

Jepet me qera godine 1 katshe, 300 M2, lartesia 5m, bosh, oborr perpara per 5 makina,...

Botuar më 16/08/2018
600,00 euro

OKAZION! JEPET ME QERA DYQAN! RR. "URA",

buze rruge, ne pallat te ri, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar, i pershtatshem per zyra, ...

Botuar më 12/08/2018
25.000 leke

KOMBINAT

tek gjimnazi Myslym Keta, buze rruge dhe trotuari | 72 M2 | 48.000 Euro

Shitet dyqan ( 60 me Hipoteke ), me punime gipsi, system aspirimi, nje salle e madhe, salle tjeter me e vogel, 2 tualete me dy hyrje, verand perpara. Shitet per arsye emigrimi, 72 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al. (666euro/m²)

Botuar më 17/08/2018
48.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

buze rruge, kati parene nivel me trotuarin | 51 M2 | 199.000 Euro

Shitet dyqan i rregulluar me punime gipsi, system aspirimi, der me fasad xhami, cepen automatic, tualet, eshte me qera, me Hipoteke. Shitet per arsye emigrimi, 51 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 17/08/2018
199.000,00 euro

TIRANE E RE

mbas Diplomat 1, rreshti dyte, ne pallat te Ri | 85 M2 | 37.000 Euro

Shitet ambient, me Hipotek, gjysem nen nivel, tualet, fasad xhami ne hyrje, me cepen, dyshemeja dhe muret te veshura me pllaka, e pershtatshme per lojra fati, bilardo, sall internet, punishte duralumini, 85 M2, Shitet per arsye emigrimi. EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 17/08/2018
37.000,00 euro

RRUGA MEDAR SHTYLLA

Perballe ish New York | 55 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 55 M2, 1 banjo

Botuar më 17/08/2018
60.000 leke/muaj

BULEVARDI ZOGU I, RR. "DERVISH HATIXHE",

buze rruge, | 30 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient, 30 M2, me tualet, fasade xhami me pamje nga rruga. I pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar më 17/08/2018
30.000 leke

RR. RESHIT PETRELA

tek Treni | 45 M2 | 190.000 Leke

Shitet dyqan buze rruge, 45 M2, 1 banjo, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/08/2018
190.000 leke

RR. "BARRIKADAVE", BRENDA UNAZES,

buze rruges kryesore, | 28 M2 | 140.000 Euro

Shitet dyqan 28m² i ndare ne 2-kate, kati II 24m² (nuk perfshihet ne cmim). Aktualisht ne pune si dyqan rrobash me biznes te ngritur prej 20 vitesh., 28 M2, Dokumenta te rregullta, me çertifikate pronesie toke dhe dyqani. I pershtatshem per çdo lloj biznesi. Jo agjensi.

Botuar më 17/08/2018
5.000,00 euro/m2

RRUGA E BARRIKADAVE

Turdiu Center | 100 M2 | 3.000 Euro

Jepet ambient me qira në katin e 1 të Qendrës së Biznesit.Qendra Turdiu një nga ndërtesat më luksoze të Tiranës, ndodhet në Rrugën e Barrikadave në krah të 9-katësheve, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 17/08/2018
3.000,00 euro/muaj

RRUGA GJERGJ LEGISI LAPRAKE

Perballe gjimnazit Aleks Buda | 43 M2 | 85.000 Euro

Shitet dyqan ne rruge kryesore dhe klientele te formuar aktualisht ne gjendje pune me hipoteke, 43 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/08/2018
85.000,00 euro

RR. NDRE MJEDA

mbrapa qendres Globe, tek pallati 13 katesh | 75 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ose shitet ambjent(500euro/m²), 75 M2, kati 0 I pershtatshem per cdo lloj biznesi, tualet, instalime, I mbyllur me qepen, ka funksionuar si bilardo, qeraja

Botuar më 17/08/2018
15.000 leke