Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARDHYL"

buze rruges kryesore | 40 M2 | 168.000 Euro

Shiten dy dyqane, 43m dhe, 40 M2, secili dyqan me hipoteke te rregullt, aktualisht me...

Botuar më 18/11/2019
168.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

Km 2, prane BMW-se | 1.600 M2 | 7.000 Euro

Jepet me qera ndertese 4 kateshe, e pershtatshme per biznese te ndryshme, 1.600 M2, n...

Botuar më 14/11/2019
7.000,00 euro

OFERTE SPECIALE, TEK KOMUNA E PARISIT

Brenda pallateve tek lulishtja | 29 M2 | 54.000 Euro

Shitet dyqan, ideale per te gjitha bizneset, Nuk bashkepunohet me agjensi., 29 M2, me tualet, me bodrum ne perdorim, me hipoteke. I pershtatshem per rrobaqepesi, zyra, noteri, perthime etj. Viber dhe whatsapp 00306942636942

Botuar më 21/11/2019
54.000,00 euro

NE AFERSI TE SPITALIT HYGEIA,

ne rruge kryesore | 190 M2 | 503.500 Euro

Shitet dyqan, 190 M2, me fasade xhami 9.5m nga rruga kryesore. Mundesi parkimi para dyqanit per 4 makina. Dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 21/11/2019
503.500,00 euro

MBI QYTETIN STUDENTI,

rr. "Pjeter Budi", kompleksi Ana | 59 M2 | 45.430 Euro

Shitet dyqan me hipoteke 30m² + verande 28m², sip. totale, 59 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie. Çmimi shitjes

Botuar më 21/11/2019
45.430,00 euro

PERBALLE SPITALIT TE FEMIJEVE

jepet | 100 M2 | 100.000 Leke

Me qera ambinet biznesi, 100 M2, aktualisht ne gjendje pune MARKET USHQIMOR, klientele e rregullt, me xhiro te kenaqshme. E pershtatshme per cdo lloj biznesi

Botuar më 21/11/2019
100.000 leke

DURRES

Bulevardi kryesor, tek ish kinema Iliria | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2, 1 banjo, kati zero + oborr 40m, i pershtatshem per dyqan, zyre klinike dhe ambient sherbimi. totalisht i rikonstruktuar.

Botuar më 20/11/2019
25.000 leke/muaj

DURRES

Bulevardi kryesor, tek ish kinema Iliria | 150 M2 | 800 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, 1 banjo, kati zero me vetrata te medha, e pershtateshme per supermarket dyqan rrobash, call center klinike zyra te ndryshme, lokal etj

Botuar më 20/11/2019
800,00 euro/muaj

RRUGA RRAPO HEKALI

Kodra e Diellit, ngjitur me Big Market | 80 M2 | 50.000 Leke

Shitet ose jepet me qera ambjent, 80 M2, 1 banjo, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare

Botuar më 20/11/2019
50.000 leke

QYTETIT STUDENTI

RR. “PJETER BUDI” | 636 M2 | 800 Euro

Shiten dyqane: 52m², 90.4m², 232m², me hipoteke. 900 E/m² i diskutueshem si dhe kati -1 i cili mund te ndahen ne pjese, sip., 636 M2, 800 E/m² i diskutueshem. Rr. "Dibres", shiten dyqane, 400m². Kati II nga toka. Pallat ne ndertim. 2200 E/m² i diskutueshem.Durres, tek Iliria, shitet 2+1, 98m². 47.000 E

Botuar më 20/11/2019
800,00 euro

RR."NIKO AVRAMI"

PALLATET E SKRAPALLINJVE tek Shkolla e Bashkuar | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera, ose shitet dyan., 50 M2, 2 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per magazine. Cmimi i shitjes 45000 euro i diskutueshem.

Botuar më 20/11/2019
20.000 leke/muaj

TEK ASTIRI,

ne zone shume te mire | 67 M2 | 187.600 Euro

Shitet Fast/Food - Piceri/Kreperi, 67 M2, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me certifikate pronesie

Botuar më 20/11/2019
187.600,00 euro
)