Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. LLAZI MIHO

ish ambjentet e NOA-s ne Misto Mame | 145 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera dyqan, me cmim OKAZION!, 145 M2, komplet i hapur, pa hapesira ne mes, dhome serveri, tualet punime cilesore ndricimi LED, vetrate xhami 9m, i pershtatshem per banka dhe cdo biznes tjeter, bankomat, 2 parkingje

Botuar më 25/05/2018
1.800,00 euro/muaj

MBRAPA QTU

perballe Park Logjijstik | 160 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 160 M2, 160m², 2 tualete, me dy hyrje dalje, me fasad xhami, kondicionim, e pershtatshme per zgare, bar kafe, zyra, minimarket piceri etj.

Botuar më 25/05/2018
40.000 leke

PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR,

buze rruge, | 55 M2 | 70.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambient i ndare ne 2 dyqane, sip totale, 55 M2, 2 banjo, me verande nga te dy krahet. Aktualisht ne pune si Bar Kafe dhe Dyqan Mishi. I pershtatshem per çdo lloj biznesi. Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 25/05/2018
70.000,00 euro

FUSHE KRUJE

Larushk | 650 M2 | 1.5 Euro

Jepet me qera kati II I nje godine 2 kateshe, sip.650m² 900m oborr, e rrethuar me mure, 650 M2, e pershtathsme per çdo lloj biznesi aktualisht funksionon artikuj te ndryshem.

Botuar më 25/05/2018
1,50 euroÇmimi/m2

RR. BESIM ALLA

Prane Kopshtit Botanik dhe Kopshtit Zologjik | 84 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 84 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2018
20.000 leke

RRUGA E DIBRES

Prane fakultetit TË Mjeksise | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ish market Shkodra, 35 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 24/05/2018
25.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT , RRUGA IBRAHIM KODRA

Komuna e Parisit , Prapa Lulishtes | 40 M2 | 200 Leke

Ambienti eshte i rregulluar totalisht, bosh, 1 tualet me aspirim, paisur me kondicioner , vetrate xhami, Me qepene elektrikeEshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Me pare eshte perdorur per lokal , dhe me pas per zyre ., 40 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/05/2018
200 leke/muaj

NE UNAZE

TEK SHKOLLA "VASIL SHANTO" | 51 M2 | 190.000 Euro

Shitet dyqan, 51 M2

Botuar më 24/05/2018
190.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES, RRUGA E DURRESIT

tek ish kafe Flora | 45 M2 | 270.000 Euro

Shitet dyqan, 45 M2, Aktualisht me qera 1.000 Euro/muaj

Botuar më 24/05/2018
270.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

perballe Bllokut te Ambasadave | 25 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2

Botuar më 24/05/2018
120.000,00 euro