Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TREGU CAM

zona e trgut cam, rruga e dollarit | 28 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qer dyqani me siperfaqe 28m2 ne rrugen cameria zona e tregut cam ne nje rrugeme shume vizitor per blerje te mallrave te ndryshme, 28 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo

Botuar më 10/08/2020
35.000 leke/muaj

TREGU CAM

zona e trgut cam, rruga e dollarit | 28 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qer dyqani me siperfaqe 28m2 ne rrugen cameria zona e tregut cam ne nje rrugeme shume vizitor per blerje te mallrave te ndryshme, 28 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo

Botuar më 10/08/2020
35.000 leke/muaj

TREGU CAM. QENDER

zona e trgut cam, rruga e dollarit | 42 M2 | 76.000 Euro

Shiten 2 dyqani me siperfaqe totale 42m2 ne rrugen cameria te tregu cam, 42 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, investim i mire per qeradhenje

Botuar më 10/08/2020
76.000,00 euro

TREGU CAM. QENDER

zona e trgut cam, rruga e dollarit | 42 M2 | 76.000 Euro

Shiten 2 dyqani me siperfaqe totale 42m2 ne rrugen cameria te tregu cam, 42 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, investim i mire per qeradhenje

Botuar më 10/08/2020
76.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

tek Naim Frasheri | 10.5 M2 | 22.050 Euro

Shitet dyqan, 10.5 M2, me tualet. Me hipoteke.

Botuar më 10/08/2020
22.050,00 euro

OKAZION!!! RR. GJIN BUE SHPATI

tek stadiumi Dinamo, afer me drejtorine e pergjithshme te tatimeve | 40 M2 | 900 Euro

Jepet me qera dyqan buze rruge, 40 M2, mundesi shtese nje siperfaqe tjeter ne total deri ne 140m²

Botuar më 10/08/2020
900,00 euro

21 DHJETORI, RRUGA “FREDERIK SHIROKA”

Afer market Joena | 35 M2 | 32.000 Leke

35 M2, kati 1, 1 banjo, verande, gjendja: shume e mire, i sapo rregulluar.

Botuar më 09/08/2020
32.000 leke/muaj

TIRANE QENDER

Kryqesimi i rruges se barrikadave me rrugen e dibres | 76 M2 | 385.000 Euro

SHITET DYQAN NE,QENDER TE TIRANES ME SIPERFAQE 76-m2 ,DYQANI NDODHET SAKTESISHT NE KRYQESIMIN MES RRUGES SE BARRIKADAVE ME RRUGEN E DIBRES, DYQANI KA PAMJE TE TERE NGA,RRUGA KRYESORE(KOMPLET ME FASADE XHAMI ) DHE ESHTE I DHENE ME QERA TE SIGURT PER SHUME VITE.OBJEKTI ESHTE I RI DHE DYQANI ESHTE ME KUSHTE BASHKOHORE. CMIMI ESHTE Eurouro 385.000, 76 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, gjendja: e re

Botuar më 09/08/2020
385.000,00 euro

KOMBINAT

Pallatet Derveni | 41 M2 | 61.500 Euro

Shes dyqan 41 m me dokumenta me banjo uje e drita 24 ore, 41 M2, 1 ambjent, 1 banjo, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 09/08/2020
61.500,00 euro

YZBERISH

afer KMY-se, tek pallatet e reja | 68 M2 | 70.000 Euro

Shitet dyqan, 68 M2, kati 1, me hipoteke, dyqan i ri. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 09/08/2020
70.000,00 euro
)