Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SUPER CMIM! TIRANE E RE, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

perballe ish Kesh-it | 50 M2 | 110000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
SUPER CMIM! TIRANE E RE, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO, perballe ish Kesh-it, 50 M2, 110.000 euro
Përshkrim

Shitet dyqan bar restorant, me ambjent te jashtem funksional per 8 tavolina, 50 M2, Aktualisht ne pune dhe me klientele. Me hipoteke

2.200,00 euro/m²

Botuar më 03/12/2019

Telefon
)