Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

Km 2, prane BMW-se | 1.600 M2 | 7.000 Euro

Jepet me qera ndertese 4 kateshe, e pershtatshme per biznese te ndryshme, 1.600 M2, n...

Botuar më 20/08/2019
7.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane Gykates se Tiraes | 50 M2 | 130.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, aktualisht me qera noteri me kontrate 1 vjecare. me hipoteke.

Botuar më 06/08/2019
130.000,00 euro

RRUGA HOXHA TASIM

Perballe Alfa Bank | 40 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera dyqan ne rruge kryesore i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, 40 M2

Botuar më 23/08/2019
70.000 leke

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

pas Fakultetit te Shkencave te Natyres | 70 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 70 M2, kati 1, 1 banjo, i pershtatshem per ambjente zyrash dhe biznes

Botuar më 23/08/2019
50.000 leke

PRANE HOTEL DIPLOMAT,

RRUGA SULEJMAN DELVINA | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan + oborr, 35 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, me parket, ka funksionuar si farmaci, pershtatet per cdo lloj aktiviteti. ( +oborr 250m me cmim 300 euro)

Botuar më 23/08/2019
20.000 leke

ASTIR

Tek vila L | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, ,i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, ose shitet per 84.000 euro

Botuar më 23/08/2019
30.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT, 60M SIPER HOTEL COLOSESOS,

buze rruge kryesore, | 55 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan me tualet, 55 M2, Aktualisht ne gjendje pune si biznes. Ka mbi 25 vite qe funksionon si biznes foto studio (personat qe blejne ambjentin mund te perfitojne dhe biznesin e ngritur). Me hipoteke

Botuar më 23/08/2019
120.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES,

Ne hyrje te rruges se Bogdaneve | 45 M2 | 450 Euro

Jepet me qera dyqan, 45 M2, 1 banjo, me qepen elektrik, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 23/08/2019
450,00 euro/muaj

RR. ‘ALI DEMI”, NGJITUR ME KARBURANT GEGA OIL,

buze rruge | 255 M2 | 892.500 Euro

Shitet ose jepet me qera WOOD GREEN MARKET, sip, 255 M2, aktualisht ne pune, totaisht i kompletuar, me kliente dhe biznes te ngritur prej 7 vitesh. Me hipoteke. (Shitja e biznesit 100.000 Euro). Shitja e ambientit

Botuar më 23/08/2019
892.500,00 euro

OKAZION!! RR. “BARDHYL”, BUZE RRUGE, NE NJE NGA ZONAT ME TE FREKUENTUARA NE TIRANE,

ne kend pallati | 40 M2 | 170.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, 1 banjo, me hipoteke. I pershtatshem per cdo lloj kategorie te gjere biznesesh.

Botuar më 23/08/2019
170.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

buze rruge | 45 M2 | 450 Euro

Jepet me qera dyqan, 45 M2, kati 1.Pallat i ri.Punime cilesore.

Botuar më 23/08/2019
450,00 euro/muaj

RR. KONGRESI I LUSHNJES

mbrapa hotel Mondial | 60 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 60 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 23/08/2019
400,00 euro