Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri Albtelekomi | 40 M2 | 180.000 Euro

Ne Tirane ne zonen e Myslym Shyrit prane Albtelekomit SHITET dyqan me siperfaqe te brendeshme 40 m2. Cmimi 180.000 euro. Eshte shume i pershtatshem per dyqan celularesh, dyqan veshjesh, zyre noteriale ose avokatie. Pozicioni shume i favorshem. Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062 E-mail onlineprona@gmail.com, 40 M2, 1 ambjent, totali i kateve 10, 1 banjo, verande, gjendja: e mire

Botuar më 23/05/2019
180.000,00 euro

OKAZION!!! RR. QAMIL GURANJAKU

perbri Drejtorise se Higjenes, buze rruge | 98 M2 | 310.000 Euro

Shitet dyqan, 98 M2, ka funksionuar si bar-kafe, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, me certifikate pronesie

Botuar më 23/05/2019
310.000,00 euro

RRUGA "NIKO AVRAMI"

Prane shkolles 9-vjecare Ramazan Jarani | 25 M2 | 35.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2019
35.000,00 euro

RR. "TELENDINI",

tek Xhamlliku | 40 M2 | 32.000 Euro

Shitet dyqan, brenda ne rrugice, pallat i ri, 40 M2

Botuar më 23/05/2019
32.000,00 euro

MBI QYTETIN STUDENTI,

rr. "Pjeter Budi", kompleksi Ana | 59 M2 | 40.120 Euro

Shitet dyqan 30m² + verande 28m², sip. totale, 59 M2, me dokumenta te rregullta. Çmimi shitjes

Botuar më 23/05/2019
40.120,00 euro

RR. FERIT XHAJKO

midis tregut te veshmbatjhes dhe te fruta-perimeve | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, 1 banjo, buze rruge, i pershtatshem per biznese

Botuar më 23/05/2019
25.000 leke

BULEVARDI BAJRAM CURRI

perballe Gjykates se Rrethit Gjyqesor Tirane | 37 M2 | 92.000 Euro

Shitet dyqani . Kati 0 te ura e ngushte e kembesoreve perballe Gjykates se Tiranes, 37 M2

Botuar më 23/05/2019
92.000,00 euro

SUPER OFERTE! SHITET AMBIENT TREGTAR 170M² ME CMIM 1500 E/M² DHE 3+1, 140M² ME CMIM 1.150 E/M².

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI, | 170 M2 | 255.000 Euro

1. * AP. 3 DHOMA + SALLON I MADH, bosh, sip. 140m², 2 banjo, ballkon i madh, kati I mbi dyqane. Çmimi 1.150 Euro/m². * Ambient me çertifikate pronesie, sip, 170 M2, 1 banjo, 1 banjo, kati perdhe, i ndare ne dyqan dhe zyra. Me hipoteke. 1.500 Euro/m². (SHITEN DHE BASHKE ME CMIM OKAZION!)

Botuar më 23/05/2019
255.000,00 euro

TEK ASTIRI,

ne zone te mire, afer Komunes, | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, 1 banjo, i pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar më 23/05/2019
35.000 leke

OFERTE SPECIALE! SHITET BIZNESI DYQAN TELEFONASH, AKSESORESH,SERVIS CELULARES, BULEVARDI ZOGU I I,

perball Maternitetit te vjeter, afer me Ministrise se Drejtesise | 70 M2 | 0 Leke

Shitet dyqan, 70 M2, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, klientel e rregullt, xhiro ditore e kenaqshme. Jepet e kompletuar ose e ndare,

Botuar më 22/05/2019
0 leke